Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egy igényes tetoválás a...

Egy igényes tetoválás a felkar belső oldalán szerintetek probléma a munkahelyen?

Figyelt kérdés

Van egy idézet, amit évek óta szeretnék már magamra tetováltatni. A legjobban a felkar belső oldala tetszik, mint Lady Gaga Rilke idézetes tetoválásánál, azonban attól tartok, hogy a későbbiekben ez gondot okozhatna a munkahelyemen. Tudom, hogy nem valami erősen kitöltött, nagy méretű mintáról van szó, de valószínűleg egy póló ujja nem fedi el és kilátszik. Amikor üzleti partnerekkel találkozom, soha nem vagyok rövid ujjú ingben, azonban a cégen belül mindenféle öltözék szerepelni szokott, amely nem élesen üzleties, inkább hétköznapi. Vajon a tetoválásom zavarna bárkit is, szólnának érte?


(Máshol már van rajtam tetkó, de az nem téma, mivel esély nincs rá, hogy kilógjon a ruha alól.)


2012. aug. 28. 22:00
 1/1 anonim ***** válasza:

ha már régebb óta ott dolgozol nem hiszem hogy ezért rúgnának ki.

én szeretem a tetovált pasikat, én nem rúgnálak ki

2012. aug. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!