Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Szerintetek ez az alak...

Fiúk! Szerintetek ez az alak már duci kategóriás?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok, 170cm és 62kg.

Az eloszlás: D kosaras mellek:/, vékony derék, viszont a zsír inkább az a hasamnál van (úszógumi) a combomon inkább izom van.

Ez a kérdés azért merült fel, mert az osztálytársaim fiúk gyakran szívatnak az alakommal. A haverjaim(fiúk) szerint csak azért, mert nem találnak rajtam fogást az alakomat kivéve(mondjuk ez igaz, arc modellkedem+ sötétszőke dús hullámos haj). De elbizonytalanodtam:(2.kérdés) ennyire fontos a bombaalkat? A korotokat légyszives írjátok majd oda!!



2012. aug. 29. 02:56
 1/5 anonim válasza:
100%
Ha mellékeltél volna egy képet, könnyebb lenne eldönteni.
2012. aug. 29. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%

> Szerintetek ez az alak már duci kategóriás?

Ha feltöltesz magadról egy képet megmondom.


> Az eloszlás: D kosaras mellek:/

Fingom sincs hogy mekkora az a D kosár, ez nekem nem mond semmit.

18F

2012. aug. 29. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az adataid alapján nagyon szép lehetsz, de igazi véleményt csak kép alapján lehet mondani.
2012. aug. 29. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Valszeg nem, de az se mindegy, hogy zsírból, vagy izomból jön össze a 62kg. Mondjuk ducinak semmiképpen nem hangzik!

Bomba alak egyáltalán nem fontos, de 15 évesen lehet, hogy ezt másképp látják a srácok. :( F35

2012. aug. 29. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok ugyan és 19 éves, de ne hülyéskedj már. 170 cm 62 kg lennék összetenném a két kezem.. én 171 cm vagyok és 58 kg, most híztam egy kicsit mert 52 kg voltam és folyamatosan azt hallgattam, hogy milyen vékony vagyok, találkoztam egy 16 éves sráccal a napokban és azt mondta, hogy ő a vékonyabb lányokat szereti, mondom és én mi vagyok? Erre azt mondta, hogy bomba alakom van, de neki az a nagyon vékony kell, kicsit megnyugodtam, hogy már nem néznek anorexiásnak, de azért dühített, hogy egy 16 éves srác köt bele. :)(pedig most is lapos a hasam) tehát, nem hiszem, hogy ezeknek a 15 éves fiúknak olyan hozzáértő szemük lenne, csak szeretnek kötöszködni, és bolondok, hogy nekik ennyire a külső számít. Ja és kinek a pap, kinek a paplan, ennyit fűznék még hozzá! :)
2012. aug. 30. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!