Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha 2-3 naponta cserélem a...

Höri börike kérdése:

Ha 2-3 naponta cserélem a körmömön a körömlakk színt és mindig aceton mentes körömlakk lemosóval mosom le az roncsolja a körmöt? 12 vagyok tehát még gyerek körömről van szó .

Figyelt kérdés
2012. aug. 30. 11:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

nem igazán roncsolja de nem kéne ilyen gyakran váltogatni!

ha kifested és lemosod akkor kb 3 nap múlva kend ki újra, vagy lehet ma már kapni körömerősítő lakkokat ( átlátszó színűk van) vegyél egy olyat és azzal bármikor kifestheted:)

2012. aug. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem roncsolja, de hagyjál ki egy-egy napot (vagy többet), amíg pihen a körmöd.
2012. aug. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
köszi ... de még jöhetnek válaszok
2012. aug. 30. 11:48
 4/12 anonim ***** válasza:
49%
nekem rohadtul elgyengült tőle .12/L
2012. aug. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

15/l vagyok


a körmösömtől ezt a minap kérdeztem meg, a válasza: a köröm elhalt hámréteg, tehát roncsolni nem nagyon tudod, mikor lemosod acetonnal ez igazából nem roncsolja csak leszedi a legfelső elhalt körömrész ezért egy rövid ideig egy picit puhábbnak és vékonyabbnak érzed, de nem roncsolod vele mert egy nap múlva ugyanúgy keletkezik felső elhalt réteg

a körömlakkal pedig csak erősíted, tehát ha lemosod még jó is neki ha utána lakkot teszel rá



ajánlom a gél-lakkot ha ennyire szereted ha a körmöd ki van lakkozva

ez úgy néz ki hogy körmös csinálja

olyan mint egy rendes körömlakk, nem műköröm, úgy keni fel mint a rendes körömlakkot két vékony rétegben, de 3 hétig rajta van a körmödön és ha szeretnél egy másik színt otthon rálakkozhatsz mert amikor a lakkot lemosod ezt a gél-lakkot nem tudod lemosni róla mert nem oldja aceton

3 hetente visszamész a körmös leszedi a gél-lakkot (csak ő tudja leszedni te nem) és új színt rak rá


ez azért jó mert alapszíne mindíg lesz a körmödnek ha épp nincs időd kilakkozni, de mivel ettől függetlenül ki tudod lakkozni a körmöd és a gél-lakk körömlakklemosástól lem oldódik ezért ha nincs újra kedved kilakkozni még is ki lesz ( a gél-lakknak hála) - sőt védi is a körmöd ha esetleg acetonoznál mert nem férsz hozzá az igazi körmödhöz

egy lemosás+festés gél-lakk esetén olyan 2000 körül van (nekem 2200 volt, de megéri)

itt egy gél-lakkos vidi: http://www.youtube.com/watch?v=EqqmZVtVJos



REMÉLEM SEGÍTETTEM

2012. aug. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
ööö... a géllakknak az aceton az oldószere :) tehát oldja. de ennyi idő alatt, amíg lemossa róla a lakkot, leoldani nem fogja, csak megmattítja.
2012. aug. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

nem a géllaknak nem oldószere az aceton

a tetejére én kaptam egy olyan réteget amit nem old aceton, ha neked is ilyen van és neked mattítja vagy oldja az aceton akkor jó béna körmösöd van

lecserélhetnéd


na puszi!

2012. aug. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

ok, akkor majd megmondom a vendégeimnek, hogy nem, az aceton nem oldja, tévednek, amikor úgy látják :DDD Sőt, én is rosszul látom, csak a szemem káprázik, amikor leugrik a kezükről :DDD


ugyanis a tipoldó 98% aceton, tehát hidd el, oldja.

2012. aug. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
szeretem az ostoba, hozzá nem értő vendégeket, akik megmondják a tutit :DDD
2012. aug. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
egyébként írta hogy aceton menteset használ úgyhogy nincs min vitatkozni
2012. aug. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!