Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen magas a női ideál?...

Milyen magas a női ideál? Illetve milyen arányban van a magasság a többi méretével?

Figyelt kérdés

Nem konkrét magasságra gondolok hanem arányra. Például a mell, csípő, derék méreteket nézzük akkor a 90-60-90-et mondják a legtökéletesebb alaknak a nőknél. De ehhez milyen magasság passzol, hogy tényleg jól is nézzen ki?

Másfelől megközelítve, van férfi ideáll is az úgy nevezet Adonisz index, vagyis a legtökéletesebb férfitestnél a váll széleség kerülete 61,4%-kal több mint a csípő kerülete és a csípő kerülete 45%-a a magasságnak. Szóval ha meg ebből indulunk ki akkor nem is jó az a 90-60-90 csak egy bizonyos magasságnál. Mi lehet ez az arány? Mert nőknél nem lehet 45%, mert akkor egy 60cm csípőjű nőnek 130cm magasnak kellene lenni-e? :D

Remélem érthető vagyok.



2012. aug. 30. 21:32
 1/5 A kérdező kommentje:
hű nagy baromságot írtam, bocsánat, férfinél, derekat akartam írni, nem csípőt. A férfinél semmi jelentősége nincs a csípőnek. Szóval a a derékhoz mérik a vállszélesség kerületét és a magasságot is nem pedig a csípőhöz. Bocsánat, még egyszer.
2012. aug. 30. 21:38
 2/5 A kérdező kommentje:
Összekevertem a csípőt és a derekat XD ez szép :/:/ De azért remélem érthető :S
2012. aug. 30. 21:40
 3/5 anonim ***** válasza:
90-60-90-hez az a jó, ha olyan 160-170 cm között van valaki. De az én arányaim pl 88-61-92 ami elég közel áll az ideálhoz, de 178 cm vagyok, mégis azt mondják, jó alakom van, ezért szerintem teljesen mind1 hogy milyen magas vagy. Ha esetleg ezen rágódnál, hogy neked nem ideálisak az arányaid, akkor ne érdekeljen. Azt kell kihasználni ami jó. Nekem is kicsi a mellem a magasságomhoz képest, de helyette vannak szép hosszú combjaim :D
2012. aug. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Oh =) Szerintem semmi köze a mellnek a magassághoz. Egy magas lány is jól tud kinézni kicsi és nagy mellekkel is és egy alacsony lány szintén jól tud kinézni nagy és kicsi mellekkel is.

Amúgy fiú vagyok.

2012. aug. 30. 22:53
 5/5 anonim ***** válasza:
sorry, nem gondoltam volna hogy egy fiút érdekel az ilyesmi :D 1. voltam. És kössz :)))
2012. aug. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!