Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hosszúkás fejre milyen típusú...

Hosszúkás fejre milyen típusú napszemüveget érdemes venni?

Figyelt kérdés
Nem találok olyan napszemüveget, ami jól állna. fickó vagyok és hosszúkás a fejem :) link is jöhet akár.

2012. aug. 31. 20:06
 1/4 anonim ***** válasza:
"fickó" ez tetszett:D amúgy a pilótaszemcsit próbáltad már? Akiken eddig láttam, minden "fickón" nagyon jól állt.
2012. aug. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazából mostanában nem próbáltam semmilyet. Csak emlékszem a legutóbbi szemüvegvásárlásomra (vagy 3-4 éve), felpróbáltam nagyon sokat és egyik sem volt jó rám/nem állt jól. Mindegyiket túl szélesnek találtam a keskeny fejemen :). Végül vettem egyet, de azóta sem volt rajtam kábé.
2012. aug. 31. 23:03
 3/4 A kérdező kommentje:
Miért tetszett ez a 'fickó' szó amúgy? :)
2012. aug. 31. 23:05
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak hogy itt a gyk-n minden kérdésnél csak pasi, fiú, férfi, srác van írva, fickót még sosem olvastam. Amúgy csak 16 éves lány vagyok, és a környezetemben nem nagyon szokták használni a fickó szót, ezért volt nekem kicsit fura. Amúgy tényleg próbálj fel egy pilótaszemcsit, biztos jól fog állni!!:)
2012. aug. 31. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!