Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok: 9. ben zöld...

Mit gondoltok: 9. ben zöld hátitáska? (suliba)

Figyelt kérdés

Budmil a márkája, inkább kerek formája avn min tszögletes. néhány heléyen sötétkék. AZ vele a fő bajom, hogy "kiáll" a hátamról. A táskán sok kicsi felhő van kékkel, de csak körvonal. A szüleim oldaltáskát nem engednek, mert rossz lesz tőle a gerincem(meg 1,5 óra az út suliba).

amúgy lány vagyok.


a zöld szín kb ilyen: [link] vagy ilyesmi: [link]


2012. aug. 31. 20:06
 1/2 anonim ***** válasza:
34%
Hát neked kell tetszenie, ha nem tetszik akkor vegyél olyat ami tetszik... uhh. Nekem aztán mindegy hogy mások milyen táskát hordanak. Csak az oldaltáska gáz.
2012. aug. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szerintem nem lehet gáz ,de ha 1és fél órás az út azt gondolom nem gyalog teszed meg úgyhogy az az oldaltáska miatt gondolom nem nagy dolog :D de amúgy első mért lenne gáz ?
2012. szept. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!