Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mitől tudnék pár kilót hízni?...

Mitől tudnék pár kilót hízni? Egyszerűen nem megy sehogy.

Figyelt kérdés
Hiába eszek egy csomó édességet és húst, szénhidrátot, nem segít... Mit tudnátok ajánlani, amitől garantáltan tudok hízni egy kicsit? Előre is nagyon szépen köszönöm! (14/L ; 43kg ; 165cm)

2012. aug. 31. 20:54
 1/6 anonim ***** válasza:
32%
Majd idővel hízol... várj türelmesen, addig meg örülj hogy vékony vagy, mert az a legszebb.
2012. aug. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen még tényleg reménykedhetsz. Én 23 vagyok és 174 cm, 50 kg. Ha genetikai ok, akkor ez van, nem nagyon tudsz rajta változtatni. Ne edd túl magad egészségtelen kajákkal, attól nem lesz jobb. A béres cseppet ajánlják sokan, nekem az sem változtatott semmit, bár elvileg az is az étvágyat javítja, úgyhogy ha rendesen eszel akkor nem tudom ér-e valamit.
2012. aug. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szedtem béres cseppet, nekem az sem segített. :( Egyébként tudom, hogy jó dolognak tűnik az, hogy ennyire vékony vagyok, engem igazából csak az zavar nagyon, hogy sokan mondogatják és rosszul esik, elvesztettem az önbizalmam, ezért is szeretnék kicsit hízni.
2012. aug. 31. 21:21
 4/6 anonim válasza:
Mintha csak magamat hallanám.. Én 17 vagyok és ugyanez a bajom.Bármit eszek semmi...De ne a csokitól akarj meghízni.Hanem inkább egyél sok gyümölcsöt és még akkor is egyél ha nem vagy éhes :D Most én is ezen vagyok :)
2012. aug. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ugyanez a magasság és kiló..viszont én 12 éves vagyok..igen tudom milyen bántó tud lenni mikor azt mondják rád hogy anorexiás vagy..én ezt naponta megkapom..

de most úgy néz ki bevált hogy ha este eszek mézesdiót:D:D:D próbáld ki:)

remélem tudtam segíteni:))

2012. aug. 31. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Rendszeresség. Mindig reggelizni! Ebéd. És vacsorázz 2-szer.

Nem kell degeszre zabálni magad, de egyél többet, mint amennyit kívánnál! Ha van időd rá, meg pénzed, egyél napi 5-ször.


Én 34L vagyok, 168 cm, 50 kg. 2 éve még 43-45 kg voltam, aztán lefogytam 41-re a sok tanulástól, munkától és nem evéstől. 41-ről 1,5 év alatt jöttem fel 50-re.

Úgy, hogy egész életemben azon sápítoztam, hogy jaj a genetika, pedig mennyit eszek, annyit mint más...Részben így is volt, de a reggeliket rendszeresen kihagytam, mivel inkább tovább aludtam.

2012. szept. 1. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!