Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Sokan azt mondják, hogy...

Sokan azt mondják, hogy menjek el modell castingokra, mert lenne esélyem. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Én ezzel teljesen nem értek egyet, de egyik ismerősöm elhívott egy ilyen castingra, és még nem tudom elmenjek e.

Egyáltalán nem tartom magam szépnek.Nyaraláskor készült rólam pár kép,szóval van friss rólam, privátban mindenkinek küldök, aki kéri.

Légyszíves itt adjatok választ.

És ha lehet mellőzzétek a b*nkó beszólásokat.

17L


2012. szept. 1. 12:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Ki tudja, sok szép lány jelentkezik nap mint nap modellnek, a fele sem kell senkinek munkára, mert az hogy szép édes kevés. Az kell hogy különleges legyen, de nem a "megcsinált" különleges, hanem természetes. Az ilyen nagyon ritka. Dolgoztam ügynökségnél, láttam én már sok mindent. Megpróbálni meg lehet, veszteni valód nincs, legfeljebb lerombolják az önbizalmad ha nem tetszel. De ennyi.
2012. szept. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nyugodtan menj el,hogyha van rá lehetőség és az ismerősöd szerint szép vagy,akkor élj a lehetőséggel.Nem biztos hogy lesz még ilyen lehetőséged.Veszteni meg nem vesztesz vele. :)

14/l

2012. szept. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nekem küldhetsz, de egyébként nem kell szépnek lenned, ahhoz, hogy modell légy. csak legyen karakteres arcod (ld kate mosst, ő szerintem nem szép)
2012. szept. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Küldész képet? :)
2012. szept. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

a külső csak egy dolog...ha beszélsz a magyaron kívül minimum egy nyelvet,talpraesett vagy a jég hátán is megállsz és még ezen felül is tudod a maximumot teljesíteni és kreatív is vagy akkor megéri elmenned...de ha nem bírod a lelki feszültsége,izgulós vagy meg nincs meg amit fent említettem akkor is érdemes elmenned de nem érhetsz el sok mindent maximum nagyképűnek nevelnek...


De egy próbát megérhet...;)

2012. szept. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A modellkedéssel az a baj, gyakorlatilag egy modell mindenki rongybabája. Tudod, amikor egy csodálatos Barbie baba egy kislány kezébe kerül, és a kislány levagdossa a haját, naponta kilencvenszer öltözteti-vetkőzteti, megint nyirbál kicsit a haján, aztán össze-vissza ruhadarabokat ad rá, stb. stb. Modellnek lenni ilyen. Akik körületted, rajtad (mert ők nem veled, hanem rajtad) dolgoznak, ők mondják meg hogyan nézzél ki, hogy tedd a kezed-lábad, mit vegyél fel, mekkora legyen a hajad. Aki ezt viseli, sőt, szereti - az való modellnek. Minden 2. tinilányka modell akar lenni, mert azt hiszi, szép ruhák és csillogás és pénzpénzpénz. De nem. Lehet hogy már hónapok óta modellkedni fogsz, de mégse lesz egyetlen olyan nap sem, amikor jól érezted volna magad a bőrödben, mert neked nem tetsző ruhákat aggatnak rád, a hajad átformálják olyanra, amilyen esetleg nem te vagy és nem tetszik, mindenki dobál jobbra-balra a bemutatókon, hogy gyorsabban, gyorsabban, figyelj a mozdulataidra, stb.....Ehhez kell egy lelkiállapot, hogy elviseld, hogy tényleg, szó szerint mindenki bábuja vagy.

Persze, ha már vagy egy szinten, mint mondjuk Naomi Campbell, már megteheted hogy beleszólsz a dolgokba, de csak egy ideig..............amint elkezd a karriered lkicsit megpihenni, megint bábuvá kell válnod, hogy ismét keresett legyél. A dívákat hosszú távon senki nem szereti a szakmában.

2012. szept. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hat gondolom,hogy nem veletlen,hogy elhivtak. Nem mindenkit hivnak el:)Szoval egy probat meger!

Ha gondolod,kuldhetsz kepet:)

2012. szept. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
jöhet a kép
2012. szept. 2. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az ismerőse hívta el, nem egy szakmabeli....az ismerősök, barátok, rokonok általában elfogultak. Ez nem jelenti persze azt hogy nem oda való a kérdező.
2012. szept. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Bratilla ***** válasza:
Én is modellkedni készülök, küldhetsz képet, majd én is küldök és segíthetünk egymásnak. :)
2012. szept. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!