Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan nézhetnék ki jobban,...

Hogyan nézhetnék ki jobban, igényesebben mindenféle szempontból?

Figyelt kérdés

Az öltözködésem rendben van, már abban megtaláltam a saját stílusomat, ez volt az első lépés a változás felé. Ezen kívül 3 hónapja sportolok rendszeresen és figyelek az étkezésemre is, így ez a rész is rendben. (Egyébként vékony vagyok és jó az alakom, szerintem az arcom is szép, szóval az alapokkal nincs baj, de nem tudom hogyan hozhatnám ki magamból a maximumot)

Amiben segítség kéne: arcápolás, hajápolás, bőrápolás, köröm, sminkelés... ilyesmi.

Kérlek, ha valakinek van ebben tapasztalata, hogy hogyan érdemes elkezdeni ezeket, segítsen! Ezekkel a dolgokkal csak nagyon alapvető szinten foglalkoztam eddig, de szeretnék sokkal többet. Hogy kéne elkezdenem?

20 éves vagyok


2012. szept. 1. 12:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Igazából ehhez kellene a hajad,bőröd,körmeid állapota stb...:) írd ide vagy üzibe ;)
2012. szept. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A hajam vékony szálú és gyorsan zsírosodó, szóval nem éppen ideális...

A bőrömről igazából nem tudok túl sok mindent mondani, használok arckrémet és testápolót, de ennyi, nem zsíros, nem száraz, kb átlagos lehet.

A körmeimmel pedig semmit nem szoktam csinálni, itt kéne a legnagyobb segítség, ehhez nagyon nem értek és nem tudom mivel kezdjem.

2012. szept. 1. 12:59
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem keress vékony szálú/zsíros hajhoz megfelelő sampont, meg balzsamot. Vegyél hajfényt vagy hajfénykrémet, ha száraz akkor hajolajat, amit szárazon a végekbe tudsz dolgozni. A bőröddel kapcsolatban pedig elmehetsz kozmetikushoz, aki segíteni tud, hogy milyen krémeket használj. A körmeiddel mehetsz manikűröshöz, de szerintem magadnak is meg tudod csinálni. Mindig reszeld őket egyformára (ha engem kérdezel a rövidebb mindig szebb, mint a hosszú. minél hosszabb, annál közönségesebb) . Aztán kenj rá valami szép színű lakkot. Akár gyöngyházat, de átlátszó is mehet rá. A sminkeléssel kapcsolatban meg keress youtube-on sminkvideókat, vagy sminkblogokat, biztos találsz hasznos tippeket.
2012. szept. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!