Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szoláriumba, hogy illik...

Szoláriumba, hogy illik viselkedni? Milyen a kultúrája egy ilyen szalonnak?

Figyelt kérdés

Még sosem jártam ilyen helyen és szoláriumot is csak képen láttam, nem ám még benne feküdni/állni. Semmilyen hasonló szalonba még nem voltam a fodrászon kívül, még mielőtt valaki hülyének nézne. Nem tudom, h hogyan kell ott megjelenni, ilyesmik.

Úgy értem, hogy

1. Kell-e időpontot kérni?

2. Milyen öltözékben kell beállni? (Én állóba szeretnék mindenképpen). Bikini? Monokini? Meztelenül?

3. Mennyi ideig legyek bent első alkalommal és mikor menjek legközelebb?

4. Menyi időközönként járjak, h a nyári színem megtartsam a következő szezonig?

5. Van valami UV erősség, h ehhez a bőrhöz ilyen amolyanhoz olyan?

6. Ha bikiniben kell akkor már eleve abba menjek (persze ruha alatt) vagy ott vegyem fel?

7. kell-e kennem magamra valamit? (van alapszínem)



Lécci ne nézzetek tök hülyének, de abszolút nem voltam még hasonló helyen sem.



2012. szept. 1. 17:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmi extra,normál utcai ruhában be mész,köszönsz hogy helló!,aztán megkérdezed van e szabad gép? Ha van akkor fizetsz és már pattansz is be a szoliba.Ha nincs szabad gép akkor várnod kell,addig leülsz és olvasgatod az újságot.Az áló szoli általában szabad,oda kevesebben mennek.Ha magadra zárod a szolit akkor onnantól kezdve úgy barnulsz ahogy akarsz,akár anyaszült meztelenül is.Én úgy szoktam befeküdni:D Nem kell magadra kenni semmit,főleg ha van alapszíned,de utána ajánlatos valami testápolót vagy szoli utáni krémet használni,mert könnyen kiszárad a bőröd.Elöször csak menj 5 percre aztán pár alakalom után már mehetsz 10 percre is akár,egy héten max. kétszer bőven elég menni.
2012. szept. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát bejelentkezni semmiképp nem kell, szinte mindig van szabad gép. Szerintem ruha nélkül barnulj, nem lát senki. A lehető legrövidebb időre menj és a lehető leggyengébb csövesbe. Inkább ritkábban menj, nem egészséges a szoli, nagyon öregíti a bőrt, én 2 alkalom után már éreztem, hogy ráncosabb, pedig krémeztem bőségesen.
2012. szept. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Csak a szinem akarom megtartani. Nem elég kéthetente egy alkalom? Elég barnara sikerültem és nem akarom elveszteni. A lehető legolcsóbb megoldás érdekelne.
2012. szept. 1. 21:24
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem még ritkábban is elég. De fogod látni, nekem hetekig tart egy minimális szoli is.
2012. szept. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Heti egy alkalom kell,hogy a színed megmaradjon, 2 hetente eggyel nem sokra mész...Kiwisunba ne menj mert az drága sztem!!
2012. szept. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Semmi extra.. Bemész, befekszel, vagy beállsz, ez attól függ, hogy milyenbe mész, utána kijössz és ennyi... Nem nagy durranás...
2012. szept. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Bármilyen utcai viselet megfelelő, de nincs megszabva.

Stúdiója válogatja, hogy be kell e jelentkezned, ahova én járok oda nem kell, csak lemegyek amikor gondolom és kész.

Fehérneműben is szolizhatsz, ha neked úgy tetszik, vagy akár meztelenül.

Ha első alkalommal mész, mindenképpen Eu 0.3 mas csokicsöves szolit ajánlanék, ott nem tudsz megégni, de szép természetes barna bőrszínt kapsz. Kérd a pultos segítségét, hogy a szalonban van e ilyen gép. 6 vagy 9 percet javasolnék elsőre, és heti 2 alkalom elég szerintem.

Vannak az üzletekben kimondottan szolizáshoz való krémek, az áruk változó de nem megfizethetetlen. Kérd a pultos lány segítségét, nekem is mindig ő ajánl valamit. Általában a bőrtípusomat veszi figyelembe meg azt hogy milyen gyorsan szeretnék színt elérni. Tartósabbá teszi a színedet, és ápolja a bőrödet.

2012. szept. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Szia!

Bejelentkezni nem szükséges, egyszerűen csak bemész, mint egy üzletbe és elmondod a pultos lányoknak, hogy először vagy, szeretnéd kipróbálni a szolizást. A gépeket minden vendég után szokás fertőtleníteni, ezért akár - és az egyenletes barnulás érdekében javasolt is - bármiféle ruha nélkül is használhatod. Senki nem fog látni meztelenül. A többi kérdést pedig érdemes a pultos lányoknak feltenni. Színmegtartáshoz én is a heti 1 max kétszeri látogatást javasolnám.

2012. szept. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Bijjjus7 ***** válasza:
Szia. Bármilyen öltözékbe bemehetsz a szoliba, nem kell időpontot kérni, ha az összes gép foglalt (ritka) egy kicsit várni kell! Feltétlen mond el, hogy elsőnek szolizol és ennek megfelelően mindent elfognak mondani a pultos lányok (géphasználat stb) én meztelenül ajánlom, hisz így egyenletes barna színed lesz! :) Krémet szerintem kérj, mert nagyon jól hidratálja a bőrödet, ami szolizás után,előtt, nagyon fontos + hosszabbítja a barnulási folyamatot! Minimális időre menjél elsőnek, nehogy megpirulj, vagy Eu-csöves gépbe! Érdemes az állót és a fekvő gépeket is variálni! Árértékben a csokicsöves szolit ajánlom, mert nagyon jól barnít és az ára is nagyon jó! Pl ahova én járok (3 percenként van) 3 perc 225 ft.
2012. szept. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Bijjjus7,elárulod hova jársz szoliba?Csak azért érdekel mert elég olcsó és érdekelne!Én 5 percért fizetek 480 ft-ot...
2012. szept. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!