Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Közvélemény-kutatás tetkóval...

Közvélemény-kutatás tetkóval kapcsolatban. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Vagy a jobb oldalamra vagy a csípőcsontom jobb oldalához szeretnék vagy egy mintát vagy egy idézetet spanyolul. Magyarul így hangzik: Gondolkodj, higyj, álmodj, és merj!

A minta pedig itt: [link] annyi átalakítás lenne rajta, hogy a kis fekete csillagokat levennénk róla ha ez lesz.


2012. szept. 1. 21:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Csináltass annyi tetoválást, amennyit csak tudsz!! Ha megtehetném, egy szabad felület nem lenne a testemen:) És amúgy szerintem az elképzelés jó!! Csak arra figyelj nagyon, hogy nagyon nagyon jó kézügyességű, tapasztalt tetoválóval csináltasd, hisz egy életre szól!!
2012. szept. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Rossz a link... A jobb oldaladra? Úgy érted, hogy oda ahol a karod helyezkedik el? Ott tetszenek a tetkók, de a szövegesek szerintem nem annyira állnak jól... Függőlegesen nem lehet kiolvasni valami könnyen... A csípőn pedig már olyan, nem is tudom, snassz, mindenkinek ott van.:) Persze ez nem azt jelenti, hogy ott nem nézne ki jól!:)
2012. szept. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Egy olyan emberrel fogom csináltatni akinek ez a szakmája már 22 éve. Nagyon szépen rajzol, ezt a virágot is átfogja picit rajzolni, mert azt mondta, hogy ez nem annyira profi munka. Nem tudok dönteni a 2 közül mert a szöveg is tetszik szép betűkkel és a minta is.

Ha nem jó a link, akkor keresek másikat belőle, de nekem megnyitja, csak sajnos nem túl nagyba

2012. szept. 1. 21:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia, megírnád nekem kérlek, akár privátban, hogy ki ő és hol dolgozik? Én is elég speciális mintát szeretnék és profira van szükségem. KÖszönöm szépen! Egyébként klassz az elgondolásod, nekem tetszik. Én a csípőmre tenném a helyedben.
2012. szept. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!