Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Érdemes eastpak hátizsákot venni?

Érdemes eastpak hátizsákot venni?

Figyelt kérdés
szeretnék venni egy eastpak hátizsákot, mivel nagyon sok mindent kell suli vinnem és hoznom, és azért eastpaket mert az egyszerü és mindenhez passzol. de sokan azt mondják, hogy nem fér bele sokminden..másik meg azt, hogy de sokminden belefér..mit tegyek? (normális mérdetű táskára gondoltam, arra a hagyományosra)
2012. szept. 1. 23:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem belefer minden, igaz az eastpak oldaltaskamrol 2 het alatt a csatok kivetelevel minden müanyag letört, de ilyen hegymaszokarabinerrel helyettesittem, es ez kb 7 eve törtent, szoval eleg sokaig birta, de mostanara mar kicsit viseltes nehany helyen.

A hatizsakom is van, abba is minden belefer...

Es tenyleg stilusos szoval csak ajanlanitudom.

2012. szept. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!