Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy legyen a hajam évnyitón?

Hogy legyen a hajam évnyitón?

Figyelt kérdés

A hajam a lapockámig ér, szőkésbarna és egyenes, könnyen szétcsúszik, kivéve ha nem fújok rá egy rakatnyi hajlakkot. Egy csipkés blúz, egy magasderekú szonya és magassarkú lesz rajtam. Egyszerűen semmien ötletem nincsen! Nem szeretném simán kibontva hagyni, mert nagyon meleg lesz, inkább kontyra gondoltam, de valami szépre, elegánsra, nem csak "összetekeremahajaméskész" típusúra:)

Kérlek linkeljetek képeket, ha tudtok, és ha bonyolult elkészíteni a hajat, akkor azt is írjátok le, hogy hogyan kell csinálni!:) Nagyon köszönöm!



2012. szept. 1. 23:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem az nagyon tetszett, amit Nóri mutatott a múltkori "Hogyan legyek jó nő?"-ben. [link]
2012. szept. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%
Ez aztán az orbitális fontosságú kérdés. Könyörgöm.. ez egy rohadt évnyitó, a kutyát nem érdekel, milyen lesz a hajad!
2012. szept. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kedves első: Köszönöm, igen, láttama videót, és Nóri többi hajas videóját is, de vagy nem tudom megcsinálni őket, mert szétcsúszik (mint amit ebben a videóban is mutat) vagy pedig nem áll jól:D De azért köszönöm:)


Kedves második! Lehet, hogy téged nem érdekelne, de engem érdekel, mert szeretek jól kinézni, ha emberek közé megyek, és magamnak is szeretek tetszeni:)

2012. szept. 1. 23:57
 4/6 anonim ***** válasza:
47%
Minden napra jut legalább egy évnyitós kérdés... csodás. A hajad legalább hagyd kiengedve, a konty a világ legunalmasabb frizurája, tök mindegy milyen konty. Főleg hogyha ilyen tüdőszoknyában jelensz meg, azzal már alapjaiban elrontottad az összképet, ne rontsd tovább.
2012. szept. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha ennyire fontos neked hogy jól nézz ki, magadnak meg nem tudod elkészíteni a megálmodott hajat, akkor menj el fodrászhoz és csináltasd meg.

Amúgy hány éves vagy?

2012. szept. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fond be.
2012. szept. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!