Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kitetováltatnád a szemöldököd?

Kitetováltatnád a szemöldököd?

Figyelt kérdés
Viszonylag sok szemöldök-szőröm van, de soha senki nem tudta, én sem tudom szépen kiszedni. Azt gondolom ezzel az új szálazásos módszerrel talán jól megcsinálnák. Karakteresebb lehetne az arcom...
2012. szept. 2. 22:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Èn nem vagyok a tetovàlàs híve,nekem nem tetszik a tetovàlt szemöldök.Soha nem pròbàlnàm ki.
2012. szept. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%
Nevetséges!
2012. szept. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
52%
Nekem tetszenek a tetoválások, de a szemöldök és a többi sminktetoválás szerintem gusztustalan és természetellenes.
2012. szept. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
52%
Borzasztóan természetellenes, soha eszembe sem jutna. A dús szemöldök sokkal ízlésesebb, és szebb karaktere lesz tőle az arcodnak.
2012. szept. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
NEM. Csúnya természetellenes, és szerintem k.urvás is. Persze ismerek olyat akinek szépen van megcsinálva, de az nagyon ritka. Inkább keress egy normális kozmetikust.
2012. szept. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Szia! Igen is szép a szemöldök tetkó, nekem is van! És újra megcsináltatnám. Szerintem akik eddig válaszoltak még nem láttak szépet. De én azt tanácsolom a szálazás helyett a satírozásos verziót válaszd, mert sokkal szebb! És mindenképp sminktetoválás legyen. Ha gondolod adok elérhetőséget.
2012. szept. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Vannak ízlésesen tetovált szemöldökök, de én magamnak sosem tetováltatnék.

Én párszor túlszedtem magamnak, azóta nem nő vissza normálisan sajnos, így minden nap rajzolom, de reménykedem, hogy egyszer visszanő...

2012. szept. 3. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem se jönnek be a szemöldök tetoválások,nekem vannak a testemen tetkók,de ha szemöldökről van szó,akkor maximum kozmetikusnál festesd be .
2012. szept. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
a szemöldök az arc egyik legfontosabb szereplője. a szemöldök határozza meg az arcot, és ha azt elrontják akkor lőttek a szép arcodnak (már ha az)...
2012. szept. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
6os vagyok, érdedelne hogy döntöttél:-)
2012. szept. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!