Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Műkörmösök! A koffer, amiben...

Műkörmösök! A koffer, amiben a körmös kellékeket tartom, felborult, és mire észrevettem, kifolyt a körömágyhosszabbító zselém. Hogyan tudnék "keverni" itthon valami hasonló színt, míg nem jutok el kellékeshez?

Figyelt kérdés
IBD pink zselém van, azt kifejezetten magamra használom, francia alá. Abból esetleg lehet valahogy keverni valami sötétebb színt? Azt tudom, hogy ilyenkor csak egyforma márkákat lehet összekeverni, de én kifejezetten most ezzel a márkával dolgozom, ezért vannak színes zseléim is ebből. Előre is köszönöm a válaszokat!

2012. szept. 3. 22:52
 1/3 anonim ***** válasza:

minimális barnát tehetsz bele. jobb lenne pigment, de ha nincs jó a barna is. meg akár rózsaszín is. de nem építő, hanem a fedőrózsaszín. nagyon piciket adj hozzá, mert hamar elmegy a színe rossz irányba.

Ha van porci káh-d, azt viszont simán hozzákeverheted, az lenne a legjobb.

2012. szept. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Porci káh az van, csak az enyhén csillogós :) Ettől függetlenül az is mehet bele? És ha fekete zseléből tennék hozzá egy keveset? Attól nagyon sötét lesz a színe?
2012. szept. 3. 23:16
 3/3 anonim ***** válasza:
nem baj ha csillog, mehet bele. feketét ne rakj bele egyáltalán.
2012. szept. 4. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!