Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy kell a fülbevalot kiszedni?

Dark Nessy kérdése:

Hogy kell a fülbevalot kiszedni?

Figyelt kérdés

most lett lyukasztva, már lejárt a 6 hét. most lett 1.nek nem tudom hogy kell kiszedni.

a vége olyan mint a fehuzhato játékoknak a tekerős vége (amit tekerni kell h játék maci (pl) elkezdjen sétálni.

rem érti valaki xd

nem tom hogy szedjem ki?!


pls értelmes válaszokat

(a helyesirásom jo csak telon vok és ahova nem kell nem teszek ékezetet)


2012. szept. 5. 19:23
 1/9 anonim ***** válasza:

Ilyen?

[link]

Akkor csak le kell húzni.

2012. szept. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Remélem elmondta az, aki lyukasztotta a füledet, hogy napont kicsit megkell pörgetni a fülbe valót, hogy ne nőjőn bele.

Csak akkor szedd ki ha nem fáj, ha a fülbevalót húzod előre-hátra stb., mert akkor még nem gyógyult meg teljesen.

Ha kicsit éles az eleje, vagy nem gömbölyű, akkor fogj egy zsepit vagy valami vékony ruhát és azzal fogd meg az elejét a bal kezeddel. A jobb kezeddel 'csipd meg' a másik végét és húzd szét. Tádám ;)

2012. szept. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
igen ilyen... de valahogy nem jön le már probáltam... rá van szorulva vagy nem tom
2012. szept. 5. 19:37
 4/9 A kérdező kommentje:
forgattam meg huzogattam persze... de aki lyukasztotta kiszedte saját fülbevaloját h megmutassa milyen és nem tudta visszarakni magának annyira izgult
2012. szept. 5. 19:39
 5/9 A kérdező kommentje:
de köszi megprobálom
2012. szept. 5. 19:41
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem is nemrég lőttek be újat, és ha ugyanolyan belövős fülbevalót használt, akkor annak picit másmilyenebb a vége. Az ugye úgy van megcsinálva, hogy tudjon mozogni a füledben a fülbevaló, és hegyes is a vége, ezért ott van egy rész, amire úgymond rá van pattintva az a tartó rész, nem csak úgy lehúzod, mint az összes többit.

Először én is bénáztam vele, javaslom állj valami olyan helyre, ahol nem baj, ha leesik a földre, mert nekem úgy sikerült szétszednem, hogy nem érzékeltem, mikor fog "lepattani", és így elrepült két felé, szóval ne wc vagy csap közelében. :)

De ha 1-2x szét meg összerakod, utána érezni fogod a különbséget, a belövős fülit egy fokkal erősebben kell széthúzni. De szét lehet, olyan nincs, hogy nem. :)

2012. szept. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
szoval erősen huzzam le?
2012. szept. 5. 20:59
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, csak kicsit fájni fog mikor kiveszed. Nekem is szokott, mint egy szúnyog csípés, de csak egy pillanatig. Ha nem sikerül szólj valakinek, hogy segítsen.
2012. szept. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Amikor nekem kilyukasztották a fülem, először nekem sem sikerült kiszednem. Lehet hogy kicsit brutálul hangzik, de én úgy csináltam, hogy gyöngyfűzéshez való dróthajlító fogóval szedtem ki. Úgy csináltam, hogy a fogóval megfogtam az egyik kis karikát a hátulján, az elejét pedig a kezemmel és széthúztam. Simán lejött a negyedik alkalommal már nem kellett fogó... :-)
2012. szept. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!