Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ez mennyire számít. Fogszabály...

Ez mennyire számít. Fogszabályzós kérdés (? )

Figyelt kérdés

Állandó fogszabályzóm van már 2hete..Most leesett egyik oldalt a leghátsó brackett, vagy mi (egy kicsit hasonlít a lakathoz, de gondolom tudjátok, hogy mire célzok). Ez mennyire gátolja a fogszabályozó működését?


Köszi a válaszokat!



2012. szept. 6. 22:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyon. Irány a fogorvos, mert vissza kell ragasztani.
2012. szept. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Es hogy esett le? Mitől es miert esik le? En is akarok allando fogszabit, de az nagyon idegesito ha a brekettek mindig lepotyognak es mindig menni kell a dokihoz.... :S
2012. szept. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

első: már egyszer felragasztották, csak elég szarul. fél óra múlva leesett mire hazajöttünk. Mondanom sem kell nem fognak visszavinni, egyedül meg nem tudok menni olyan messze van.:S


második: csak úgy reggel felkeltem és a ragasztóval együtt leesett. 15 perc és felrakják.. :)

2012. szept. 7. 15:21
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem is állandóan leesett, és engem szidtak le , hogy miért nem vigyázok rá jobba, mert hogy ez nagynagyon erős ragasztó blablala, meg hogy nem az ő hibájuk, pedig volt hogy felragasztották és hazafele a buszon leesett 10 perccel később. nekem jövőhéten leszedik,már t9bb mint 2 éve hordom:) jobb lenne minél hamarabb visszamenni, én is volt hogy 1 hónapig vagy t9bb ideig le volt esve és egy kicsit de azért megváltozzott a fogsor, hatással van rá, szerintem igy lassabban éred el a kívánt eredményt,igaz nem sokkal, de minél elöbb szeretnéd.
2012. szept. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!