Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Most komolyan csak nekem fáj...

Most komolyan csak nekem fáj az epilálás?

Figyelt kérdés

Sose tudtam normálisan leszedni a szőrt a lábamról mert mindig abba kellett hagynom. Egyszer anyám csinálta nekem de a végére már majdnem sírtam. Azóta sokszor próbáltam magamnak de nem megy, kívül még elviselem de a vádlimon és belül lehetetlen. Anyám azt mondja, hogy csak kínlódok meg hogy a f*szt fáj. Hát én nem tudom, nekem éget, csíp, szúr meg nem is tudom de tényleg fáj. Nem érdekel ha 2 naponta kell majd borotválnom a lábamat de én soha többé nem veszek epilátort a kezembe, az se volt normális aki kitalálta.


Nektek nem fáj? Más hogy bírja?

15/L


2012. szept. 9. 16:55
 1/2 anonim ***** válasza:

szia:)

nekem első két alkalommal fájt de aztán hozzászoktam:)

lábamat néha a combom alsó felét és a hónaljamat is epilálom:)

szerintem ez csak megszokás kérdése:)

12/L

2012. szept. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

amikor először használtam, majd meghaltam, úgy fájt, de már vagy hozzászoktam, vagy egyre kevésbé fáj, már azt sem mondanám, hogy fáj, max. hogy kellemetlen egy nagyon kicsit. én eddig kb 10X csináltam, és egyre véknyabb a szőr, szerintem ezért nem fáj már. mennyire vastag/erős a szőr a lábadon?


egyébként szerintem ki lehet bírni az epilálást, én úgy vagyok vele, hogy akárhogy szenvednék, inkább ez, mint a borotva (régen én is borotváltam). 19/L

2012. szept. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!