Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Válaszolnátok az emo kérdéseim...

Válaszolnátok az emo kérdéseimre? Lent vannak!

Figyelt kérdés

1.Lehetek úgy emo hogy nem nézek ki úgy,de belül emo vagyok?

2.Szeretnék emo lenni,de ezt hogy mondjam el a szüleimnek?

3.Azt mondják hogy az érvágdosós ....ik.Meik emo csinálja ezt?A divat emo?

4.Milyen és mennyi fajta emo létezik?mert többfajta azt tudom.

5.Mért utálják őket és mért mondják hogy stílust lopnak?

6.Van egy emo pasim.Igaz hogy csak a neten tudunk beszélni,de mit szeretnek az emo srácok?

Lécci kúltúráltan válaszoljatok,mert én hamar felhúzom magam és olyan vagy sírásba kezdek vagy török zúzok.Ez egy betegségem nekem,lelkibetegség.Az haggyuk mért lettem ilyen,de kérlek titeket ne hozzátok ki belőlem ezt az érzelem kitörést mert nagyon rossz érzés.Köszönöm!

14/L(nem kell előítélet és hegyibeszéd hogy nem kell emonak lennem köszi)


2009. júl. 30. 11:24
1 2
 1/19 anonim válasza:
95%

1. Igen ezt nevezik half-emonak

2. Ez nem így megy és miért kéne elárulnod nekik..esetleg majd észreveszik

3. Egy nem emo is vághatja az ereit -_- tévhit..mazochista vagy akkor vagdoss egyébként a hard emo azt hiszem.

4. Most már nem lehet követni mindenki új irányzatot indít..

5. Azért utálják őket, mert csak rinyálnak és utálják az életet,sajnáltatják magukat de végülis ők is ugyanúgy csak figyelmet szeretnének szerezni mint a nem emok :) stílust lopnak azt meg azért mert belekeverik a saját stílusukba a többit.

6. Hú..hogy ki mit szeret azt személye válogatja nem stílusa :)


Amúgy én elfogadom az emokat egy időben nekem is volt mélypontom és nem értem miért utálják az emokat -_- én meg utálom a rappereket ennyi.

2009. júl. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.am én a rockereket utálom,de nem mindet.és én nem csinálok belőle nagy botrányt h utálom őket.inkább magamban tartom,mert ha énis mondanám akk ugyanolyan szemét lennék mint azok akik az emokat utálják.
2009. júl. 30. 12:06
 3/19 anonim ***** válasza:
29%

1. Ez egy nagy baromság... Egyáltalán mi az, hogy valaki emo belulrol? Ez valami új XXI. századi kifejezés?

2. Ne akarj emo lenni, szuleid szívinfarktust kapnának!

3. Nem az emo vagdossa az erét, hanem az elmebeteg

4. Ez egy egész mutánsfajta, mint ahogy a majomból fejlodott ki az ember

5. Mert nincs eszuk, kicsi emók megtanulhatnának gondolkozni, mert ugye csak az értelmi fogyatékosok lesznek emok. Normális embert még nem láttam, hogy emós lenne.

6. Az emós pasik a tukorben szeretik bámulni magukat, festeni a pofájukat egész nap és a hajukat csinálni... Továbbá sajnálják magukat és internetfuggok, de az is lehet, hogy melegek, de ha véletlenul nem azok akkor értelmi fogyatékosok.


Hallod, én is lelki beteg vagyok, mégsem lettem emós meg nem vettem fel ilyen sz@r divatokat! Szerintem inkább menj el egy jó pszichológushoz! Az emo arról szól, hogy hogyan tedd magad minél rohejesebbé, szánalmasabbá.

Ne tudd meg, hogy én mennyire érzékeny vagyok, egy szón, egy gondolaton is elsírom magam mégsem sajnáltatom magam ilyen hulyeségekkel. Azt mondom inkább térj észhez, vagy tényleg keress fel egy pszichológust!

Amúgy szerintem nem vagy lelkibeteg, azok nem ilyenek, magamról tudom! Akkor nem akarnád reklámozni az emoval.

Michael Jackson is lelkibeteg volt, mégis milyen nagy ember lett belole, hulyeségek felvétele nélkul.. és még sorolhatnám!

Légyszi inkább mond le róla, saját érdekedben és legyél normális!

2009. júl. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Ja, és itt egy kérdésem:


http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdesek..


Kattints a linkre, olvasd el a szamárságokat aztán nézd meg a válaszokat!

2009. júl. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

12:06

nem azért akarok emo lenni mert lelkibeteg vok.teljesen eltérő dolog.megmondtam hogy nem kell hegyibeszéd.én válaszokat kértem kúltúráltan a kérdéseimre.ezt az 1. válaszoló tudta nekem megmondani.ja és attól hogy te utálod az emokat,attól másik szerethetik őket.akik az emokat utálják és azok akik nem vagy éppen emok,azok 2 különböző emberek.az emok tudják igazán megmondani h mien egy emo.aki nem az és utálja őket,előítéleteket tesznek mert nem ismerik őket.kösz a hegyibeszédet qrva unalmas volt.és menj te pszihológushoz ha már egy mondaton elbőgöd magad.

2009. júl. 30. 12:25
 6/19 A kérdező kommentje:
ja és nem akarok reklámozni az emoval semmit.az akarok amit szeretnék.ha emo akarok lenni az leszek.nem más fog dönteni helyettem.ja és igenis lelkibeteg vok.és tudod non sz@ar mert előtte boldog voltam.semmi gond nemvolt.most is vok boldog,de nem az mint rég
2009. júl. 30. 12:29
 7/19 anonim ***** válasza:
47%

Kérdező, hű de nagy lelkibeteg lehetsz 14 évesen...

A kérdéseidre meg nem válaszolok, mert aki nem azt mondja, amit hallani akarsz, azt leszólod, úgyhogy inkább nem erőltetem meg magam. Úgy látom, már amúgy is eldöntötted, hogy felveszed ezt a "stílust". Tedd azt, ha ez boldogabbá tesz. 2 év, és úgyis kinövöd. Én speciel nem láttam még 16 évesnél idősebb emóst. Az afeletti korosztálynak ez már ciki.

Szép napot

19/L

2009. júl. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
46%

Ez nem hegyibeszéd! Azt hiszed az emós debilségtol boldogabb leszel? A kifújt hajadtól, idétlen cuccoktól, onsajnáltató viselkedésedtol meg a 2 kiló sminktol az arcodon? (nem sértésnek szántam)

Hát nem leszel boldogabb!!! Ha boldog akarsz lenni, akkor azt keresd, ami boldoggá tesz, mégpedig az érzelmekben, természetben keresd, ne az interneten!

Nem is tudjátok már mi az a szeretet, onbecsulés, mások megbecsulése, jótett, segítség. Nem is ismeritek ezeket a szavakat, csak minél menobbek akartok lenni! Hát hidd el, a sok gúnyától meg depressziótól nem leszel boldog!

Tudom, hogy a levegobe beszélek és foloslegesen koptatom a billentyuzetet, mert úgy sem hallgatsz meg, csak a saját fejed után mész, de majd rájossz magadtól.

Nem vagyok rokonod, nem vagyok barátod, nem is ismerlek, csak egy jóakaród vagyok! Mert van bennem SZERETET és BECSULET, onmagammal és másokkal szemben is, és boldoggá tesz, ha SEGÍTHETEK.

Bocsánat, ha megbántottalak!

2009. júl. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
52%

Az emo az egy külön faj?? Válaszok: '. Michael jackson fehérnek nézett ki, mégis fekete volt. 2. azért tettél fel ennyi kérdést, mert nem tudodod pontosan mi az az emo, tehát miért akarsz olyasvalami lenni, ami azt sem tudod micsoda? A szüleiddel úgy közöld, mintha bejelentenéd, hogy homoszexuális vagy. 3.Ez nem tudom honnan jött, az érvágás nem is emo, és nem is divatos, meg nem is divat emo, aki az erét vagdossa elmebeteg, vagy személyiség zavaros, vgay meg akar halni; a másik része feltünési viszketegséges, de az nem érvagdososós, csak "bőrkarcólgatós". 4.Remélem nemsokára biológiából vagy földrajzból is vesszük ezt a tananyagot. 5.Mindig jó valamit utálni. Rockabally-dark-grufti-goth-britney keverékek. 6.Van egy pasid. Csak neten tudtok beszélni. Ez érdekes. Talán valahol találsz majd egy könyvet a cicagazdik mellett, ami emogazdiknak szól. Na, ott minden kérdésedre választ kapsz!

Bocsánat a gúnyos hangnemért, de ezek annnyira "furcsa" kérdések... És szerintem nem baj, ha ki adod a dühödet. De attól hogy túlérzékeny vagy még nem vagy se emo, se lelkibeteg. ( Bár a hátterét nem ismerem az érzelmességednek, azért ne akard kinyírni magad! :) )

Amugy meg már az elnevézes el van cseszve a dolog, mert az emo az emocionális rövidítése, ami túlfűtöttet, érzelmeset jelent, aminek semmi köze a vagdosáshoz meg egyebekhez.Aztán azokat sem értem akik fújolnak rájuk, ha vagdosnak azért, ha emósak(érzelmesek) azért. Ez a legostobább divat amit valaha hallottam. Nem csak az emo, az antiemo is ugyanúgy felszínes divatmajomkodás.

2009. júl. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
az utolsó választ már nem olvastam el mert tuti hegyibeszéd.ha nem az bocs.am igen képzeld lelkibeteg vok.de nem tod mért.am nemtom ki,de igen fölöslegesen koptattad a billentyűzetet.vannak különféle emok is.de aki nem emo az nem tudja mien csak azt látja hogy depressziós.de téved.mert vannak olyan emok is akik boldogok attól hogy emo még mosolyoghat nem?de énis fölöslegesen koptatom az ujjam meg a billentyűzetet mert aki nem vesz mást figyelembe csak azt hogy mindenki utálja az emokat(tisztelet a kivételnek) és ezek az emberek csak azt látják hogy jajj ért vágnak jajj 10 kg festék van rajtuk,jajj a gyász ruhások,jajj a depresziósok.hát ebben tévednek.
2009. júl. 30. 15:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!