Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Elég kis melleim vannak. Nem...

Elég kis melleim vannak. Nem szeretném hogy a farsangi bálon laposan álljon rajtam a ruha. Szerintetek egy ilyennel meglehetne oldani? Hol lehet ilyet venni? Nem használnám máskor, csak a farsangira a ruha alá! 14/L

Figyelt kérdés
Merre tudok ilyet szerezni? Kérlek segítsetek! Kétségbe vagyok esve.:(
2012. szept. 13. 19:15
 1/8 A kérdező kommentje:
2012. szept. 13. 19:15
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem maradj természetes, ne akardd se magad se másokat átverni ezzel. Különben is, hogy néz az ki ha farsangkor kb. 90esnek tűnik a melled, máskor meg mindig kicsinek? Semmi értelme az egésznek. Ha egy fiúnál akarsz bevágódni akkor keress ehhez más módokat, mert ha netántán összejössz vele, és kis idővel lekerül a melltartó, mit fogsz mondani? Fogadd el úgy magad ahogy vagy, a melled még úgyis nőni fog ! :)
2012. szept. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Jójóó.. nagyon nagyot nem csinálnák, csak hát ujjatlan ruha és azért egy kis dekoltázs.. azt nem akarom hogy nagyon látszódjon!:)
2012. szept. 13. 19:53
 4/8 anonim ***** válasza:
inkabb ne mert tok gaz
2012. szept. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Vegyél fel egy melltartót,és állíts be szűkre a pántját. Az egy kicsit megemeli meg megnagyobbítja a mellet. De ne csináld mindennap,mert nagyon egészségtelen. Csak akkor,ha tényleg nagyon fontos!!:)

Írhatsz üzit ha gondolod..én is a kismellűek közé tartozok.. :|| 15/L

2012. szept. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Elég gáz egy ilyen kitömött melltartó, mindenki észreveszi majd hogy nem igazi... inkább mutasd azt ami van, semmit nem számít hogy kis melled van, 14 évesen főleg. Még gyerek vagy. Maradj természetes.
2012. szept. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Fehérneműboltokban lehet kapni, Intimissimi pl. De tegnap pont láttam H&M-ben szuper szivacsos varrás nélküli melltartót, olyat is beszerezhetsz. Szerintem nem gáz ha kicsit turbózni akarod a dekoltázsod egy alkalmi ruhához.
2012. szept. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Women's secret, 3000 Ft körüli áron. De szerintem 14 évesen még felesleges ilyeneket hordani.
2012. szept. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!