Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az Aquolina Pink Sugar parfümj...

Az Aquolina Pink Sugar parfümje milyen korosztályhoz illik leginkább? 30-as nő viselheti?

Figyelt kérdés
2009. júl. 30. 17:29
 1/7 anonim ***** válasza:

viselheted, csak mértékkel, mert nagyon intenzív illata van. 15 éves vagyok, sztem a mi korosztályunkbana legnépszerűbb ez az illlat, de én már undorodom tőle, mert mindenkin ez volt régebben, és nagyon megfájdult tőlle a fejem, a sokat fújtam. :)


de azért jó, eléggé édes parfüm.

2009. júl. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
előző vagyok, mindenkinek más illatú a bőre, ezért lehet, hogy a te bőrödön nagyon kellemesen hat, de van olyan ismerősöm, aki divatból vette meg, és írtó büdi volt rajta, alig vártuk, hogy kifoggyon neki :p
2009. júl. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem inkább a tizenévesekhez illik, én soha nem jújnám magamra, mert émelyítően édes, megfájdul tőle a fejem.
2009. júl. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem felnőtt nőnek nem való, max. egy középiskolás tinilánynak. én 23 éves vagyok, de ezt már én sem használnám. (mondjuk nekem ez az illat nem mond semmit, olyan, mintha valaki beleesett volna a vattacukorkészítőbe)
2009. júl. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
94%

Nekem az a véleményem hogy ez stílus függő is !

Mármint többféle 30éves van pl: Aki még mindig olyan mint 20évesen -> sexy ruhák,ékszerek,afféle vaditó :D

Akkor még mehetne ez a parfüm.


De ha már gyermeked van és inkább többet vagy a konyhába (ezt nem megbántásból, semmi baj azzal :)) akkor szerintem ne ezt válaszd ! :)

2009. júl. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát ez tipikusan a rózsaszín cicalányok illata... De ha esetleg valami pasinak/férfinek is be akarsz jönni,szerintem ne ezt válaszd. Keress egy sokkal rafináltabb illatot, nagyobb siker lesz, az fix!
2009. aug. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A férjemnek tetszett, amikor hazaérve a Douglasból megszagolta a csuklómat. Igaz ő egy kicsit fiatalabb nálam, csekély 7 évvel... :)
2009. aug. 3. 08:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!