Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen parfumot vehetnek egy...

Milyen parfumot vehetnek egy 30 eves (igenyes, elegans) nonek?

Figyelt kérdés

Szuletesnapi ajandekot vennek neki es parfumre gondoltam. 30 eves lesz. Milyen parfummel vagytok megelegedve, ami nem is olyan nagyon draga, de nem is marka nelkuli es olcso?

Koszonom elore.

15/l


2012. szept. 14. 08:13
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Őszintén szólva ez hülye ötlet, ne is haragudj, de parfümöt másnak venni nem lehet igazából. Nem tudhatod melyik illat tetszik neki, mi "áll jól" . Tudhatnád azt is, hogy itt nem a márka a lényeg éppenséggel, ha bemész egy Douglasbe, szinte csak "nagy" nevekkel futsz össze a polcokon, de a parfümre eléggé igaz, hogy olcsó húsnak híg a leve... Meg amit mondtam, nagyon ízlés kérdése az egész. Szagoltam én már 30 ezerr Burberry parfümöt, majd elhánytam magam, ezzel szemben pl. a Versace-nak vannak nagyon kellemes illatai és "baráti" 10-12 ezerért már kapható.
2012. szept. 14. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
igaza van az első válaszolónak. parfümöt nem nagyon lehet másnak vásárolni, hacsak nem tudod, hogy milyen parfümöt használ. de ha jelenleg van neki, akkor nem érdemes venni.
2012. szept. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem inkább vegyél valami szép fülbevalót vagy valami hasonlót
2012. szept. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ez. Segitett.. De azert koszi.
2012. szept. 14. 08:55
 5/6 anonim ***** válasza:

Bocsi, de a jó parfümök amik finom illatúak 5000-től kezdődnek.


És feleslelgesen adsz ki 5000 Ft-ot, ha a nő utálja a PARFÜMÖT. Én már kaptam úgy parfümöt, hogy utáltam az illatát és amint tudtam passzoltam is tovább.


Továbbá parfümöt csak úgy "illik" venni, ha ismered az illető nő ízlését. Ha fogalmad sincs róla mit szeret, akkor az nagy figyelmetlenségre utal ha mást veszel főleg ,ha egyáltalán nem is jön be az illata neki.


Szerintem vegyél neki sálat. Valami szép selyem sálat. Vagy fülbevalót.

2012. szept. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ne vegyél neki parfümöt, annyi illattípus most nem is csak arra gondolok, hogy orientális stb, hanem azon kívül is, hogy milyen hatása van, hogy sportos, érzéki, romantikus, időtlen stb, és ezt nem mondhatod meg abból, hogy néz ki, mert ha rám nézel, ahogy én kinézek, a fene se választaná nekem ilyen érzéki illatokat, amiket amúgy szeretek és lehet te is pont olyanba tenyerelsz bele, amit vagy ő nem szeret vagy a párja.


Nekem pl. van egy fűszeresen kesernyés jön-lát-leteper illatom, amit én imádok, de a párom utálja rajtam, zavarja a "szaga", anyámnak apám vett ugyanolyat, mert én nagyon be voltam lelkesedve, meg apám is megszagolta a boltban és úgy döntött, hogy tényleg jó parfüm, anyám szerint meg olyan, mint valami büdös szappan és nekem adta. Pedig anyám elég márka függő, elmondhatta volna, hogy nagyon drága parfümje van, de annyira nem jött be neki, hogy felül kerekedett a sznobizmusán is.


De pl. legjobb barátnőm is parfümöket használ, hogy én tuti nem fújnám magamra, pedig az ismerőseink többsége szerint nagyon kellemesek, engem sem zavar rajta, nem is mondom, hogy rossz, végül is jó, de nekem túl édesek én nem fújnám magamra.


Egyszerűen tudom, hogy szokás parfümöt ajándékozni, de ÉS EZT NEM BÁNTÁSBÓL, de aki többet tud/szokott foglalkozni a parfüm kiválasztásával annál, hogy bemegy a dm-be és vesz valamit, ami viszonylag olcsó és illatos is, annak jobb nem venni parfümöt ajándékba, mert ha még nem is tartja büdösnek, nem biztos, hogy úgy lesz vele, hogy jaj de jó ezt használnám is.

Egy harmincasnak már elég fejlett ízlésvilága lehet és azt is pontosan tudhatja, hogy milyen illattal mikor, milyen hatást kíván elérni.


Nekem is még tetszik is rengeteg parfüm, de a bőrömön vagy nem jó, vagy csak úgy nem használnám, de ennek ellenére úgy vagyok vele, hogy ja-ja jó illatú, de én másikat akarok.

2012. szept. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!