Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » KOROMEROSITESRE NEM TUDNATOK...

Csokibubu kérdése:

KOROMEROSITESRE NEM TUDNATOK VALAMIT AJANLANI?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy eleg gyengek a kormeim es hamar letornek...
2012. szept. 14. 12:11
 1/7 anonim ***** válasza:
az essence körömerősítő lakkja jó nagyon
2012. szept. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
crystal nails körömerősítők is jók.
2012. szept. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
meg vitamin
2012. szept. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kosz mindenkinek.....a biovanne-t nem probaltatok..?.....wlvileg az is jo....en meg nem probaltam...akinek van valami tapasztalata vele annak orulnek....
2012. szept. 15. 10:18
 5/7 A kérdező kommentje:
elvileg*
2012. szept. 15. 10:19
 6/7 anonim ***** válasza:

Nézd meg mi van benne, én úgy tapasztaltam, hogy ezek a "szépség" vitaminok nagyon túl vannak árazva, és ráadásul alig van bennük pár fajta dolog és abból sem sok. Érdemes összehasonlítani más "egyszerű" multivitaminokkal ár/összetétel szempontjából.


én ezt szedem: [link] Igaz, napi kettőt ír, de én egyet szoktam.


A Biovanne meg ezt tartalmazza mindössze:

[link]


Háááát. Szerintem annyi pénzért az az öt féle vitamin lószar és ráadásul sokkal kevesebb van mennyiségre is abból az öt féléből benne.

2012. szept. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Most nem azt mondom, hogy a bitechet szedd, de érdemes akár egy sima gyógyszertárba is elzarándokolni és kérni valami multivitamint, mert szerintem a biovannenál nem jársz rosszabbul.
2012. szept. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!