Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 11 évesen erőteljes láb, kar...

11 évesen erőteljes láb, kar és intim szőrzet normális?

Figyelt kérdés

2012. szept. 15. 12:58
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja,lány vagyok.
2012. szept. 15. 13:06
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen.Ahogy emlekszek akkor nekem is volt csak kevesebb.
2012. szept. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az osztálytársaimnak még alig,vagy nem is szőrös,nekem meg dús és jó nagy az intim szőröm.
2012. szept. 15. 13:18
 4/9 anonim ***** válasza:
49%
Ha van valaki a családodban, aki az átlagosnál szőrösebb, akkor lehet, hogy Te az ő alkatát örökölted.
2012. szept. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen van,az anyukám nagyon szőrös alkat,ő is azt mondta,hogy tőle örököltem.
2012. szept. 15. 13:23
 6/9 anonim ***** válasza:
11 évesen kezdtem én is szőrösödni és sajnos nagyon szőrös tipus vagyok. Lábamon, karomon is sok erős fekete szőr nőtt, intim részen pedig nemcsak nagyon dús és hosszú volt a szőröm, de elég nagy kiterjedésben is volt. Sajnos utána még egy kicsit jobban beszőrösödtem, aztán abbamaradt. Én is örököltem és nemnagyon lehet vele micsinálni, szóval ez nem betegség v ilyesmi, annyi h borotválni kell ahol nem akarod h látszon. 16/l
2012. szept. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

biztos, hogy nem csak neked nő ;)

nekem 12 évesen kezdett nőni

2012. szept. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Sajnos intim résznél nekem is elég nagy kiterjedésű,jóval túlnő a bugyin fent és lent is.
2012. szept. 18. 09:24
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális. Lányoknál 8 és 14 éves kor között alkati kérdés, hogy mikor és mennyire kezd el szőrösödni. Viszont semmiképp nem érdemes a teljes szőrzetet eltávolítani intim részről. Az intim szőrzet másodlagos nemi jelleg, a nővé válásod természetes velejárója. A természet mindig egyensúlyt teremt. A szőrzet a test minden részén, de intim részen különösen védelmi szerepet tölt be. Véd a baktériumok, fertőzések és apró karcok, sérülések ellen. Valószínűleg amúgy érzékeny bőrű lehetsz. Ha borotvát használsz, megvághatod Magad, kipirosodhat, kipattoghat a bőröd, amit égés, viszketés követ. A gyanta vagy az epilátor nagyon fájdalmas és könnyen gyulladást okozhat, ha a bőr alá nő egy szőrszál. A szőrtelenítő krém ha nyálkahártáyhoz ér, súlyos égési sérüléseket okozhat. Télen, hidegben rétegesen öltözködsz, senki sem látja, nem szükséges foglalkoznod vele. Válassz olyan bugyit, ami jobban, vagy többet takar. Ami még így is kilátszik, nyáron, strandra ott borotváld le, utána használj növényi alapanyagú bőrnyugtató krémet. Amúgy tartsd tisztán, ápold és minden rendben lesz. :)
2012. nov. 11. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!