Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tesztek azért, hogy...

Mit tesztek azért, hogy MINDIG (! ) jól nézzetek ki (ápoltan, divatosan mutatósan)? Külső, öltözködés?

Figyelt kérdés
2009. júl. 31. 00:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

olyan nincs h vki mindig jólnézki.

én pl otthon nemvagyok bombanő. az utcán sem, de ha kimegyek akkor rákészülök előtte :D

ruhát váltok, sminkelek, rendberakom a hajam, ilyesmik.

az alap dolgok pedig mindennaposak

2009. júl. 31. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hogy jól érezzem magam, reggel első a zuhanyzás és a fogmosás. Heti háromszor hajat is mosok. Ha megszáradt, akkor vasalni szoktam. Testápolót (sajnos) ritkán használok, mert csak a tusfürdő "tiszta érzését" szeretem.

Ha a hajam nem frissen mosott, akkor össze szoktam fogni- magasan, vagy a tarkómon, de mindig úgy csinálom, hogy egy kis tincset leválasztok a csuriból, kifésülöm, a hajgumi köré tekerem, majd letűzöm :) Kis praktika, de sokat számít!

Az arcomra hidratáló krémet használok, aztán sminkelek. Nyáron alapozót csak esti (vagy nagyon fontos nappali) programokra használok. De mindig használok szmhéjfestéket, szemceruzát a felső szempillsor külső részénél, szempillaspirált és szájfényt. Ja, és krémes bronzos barna pírt, mert nagyon szépen kiemeli a napbarnított bőrszínt :)

Ezek mellett nőies ruhákat, éa magas sarkú szandit vagy cipellőt szoktam hordani, attól MINDIG jól érzem magam :)

Meg persze az ékszerektől is. Valami mindig van rajtam. Bizsukat hordok, vagy Swarovski kristályos szépségeket :)


Mindezt akkor, ha elintéznivalónk van, vagy programot csinálunk. Különben a párommal otthon dolgozunk a gép (net) előtt, így egy átlag napon mindebből a zuhanyzás- fogmosás, a csuri (otthon mindig), szempillaspirál, éa pánt nélküli könnyű ruhák maradnak :)

23/L

2009. júl. 31. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi!:)
2009. júl. 31. 13:04
 4/5 anonim ***** válasza:
öltözködésbe alap hogy csőgatya, valami vastag szegecses vagy klasszikus vastag öv, egy mintás egyszerű Fishbone póló, vagy valami divatos, kardigán vagy pulcsi és egy dorkó/deszkás cipő. Mindig veszek föl nyakláncot, alap hogy fülbevaló, karkötő, a körmöm mindig ki van lakkozva. Parfümmel naponta kétszer befújom magam. Sminkbe csak a szememet szoktam kifesteni mert idegesít ha van valami a számom a bőröm pedig szép szal.. szempillaspirál (az mindig) néha vagy még kihúzom tussal vagy pedig fehér csillámos szemfestéket szoktam föltenni. A szemöldökömet alul szoktam ritkítani, rövidítem is néha és nagyon néha egy kicsit kihúzom barna szemcerkával. A körmömre általában vagy körömmatrivát teszek és átlátszó lakkot, vagy valami színesebb feltűnő lakkot (ezt általába hétvégén mert suliba nem szabad)A hajam fül alatt átmenetes váll alá érő sötétszőke és olyan fufrum van hogy oldalfufrut, telefufrut is lehet belőle csinálni (attól függ hogy fésülöm) vagy néha hátratűzöm. Vasalni szoktam mert az alja göndörödik és szoktam tupírozni is. Néha összefogom laza copfba. Ilyen kevert stílusom van. Kicsit deszkás, rockeres, kicsit klasszikus, nőies.. És hát az alap dolgok: naponta (este) fürdés, napi 3X fogmosás, dezodor, testápoló, testpermet, hajbalzsam, hajhab, hajlakk, hővédőspray, testradír, arctisztító tonik, pattanáskezelők.. Szal van mindenből ;) Amúgy én úgy érzem hogy elég divatos vagyok de az nagyon kiborít ha nedves a levegő mert összeugrik tőle a hajam (na, akkor elszáll az ego) Szerintem elég sokat törődök a külsőmmel. És tükörmániás is vagyok amúgy. Tízpercenként csekkolom a külsőm..
2010. ápr. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
55%

öltözködésbe alap h csőgatya...:D:D

hát te aztán izgalmas csak lehetsz, mindig ugyanúgy nézel ki

2010. ápr. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!