Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a tükörben...

Miért van az, hogy a tükörben szépnek látom magam, ha viszont fénykép készül rólam akkor baromi csúnyának érzem magam? Veletek is megtörtént?

Figyelt kérdés

2012. szept. 15. 21:41
 1/10 anonim ***** válasza:
velem mindig ez,de ne a fényképezőgépnek higgy,hanem a tükörnek....
2012. szept. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
jaja...
2012. szept. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Detto ugyanez van velem is.

Errol olvastam is vmit,pont ezen az oldalon,h elvileg a fenykepezogepnek kell hinni,mert a tukor nem a valodi arcunk mutatja...Na,mondom,miert nem forditva.De amugy fura dolig ez,nem tudom,h akkor mi igaz ebbol. De az teny ,h tukorbe oke (majdnem) minden,de ha fenykep keszul rolam,egybol kiszurom a hibakat,es mintha nem is en lennek..

2012. szept. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Tudom miről beszélsz :D nálam fotónegatívabb ember nincs a világon. Pedig nem vagyok csúnya (és ezt nem csak én mondom :P), de az életben nem készült még rólam jó kép. Hát ez van :(
2012. szept. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ugyanez velem is...
2012. szept. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
én tükörben sokkal szebbnek látom magam-ha közel hajolok hozzá :/ távolabbról csúnyának látom magamat, mert másabbak a fények.
2012. szept. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
velem is ez van:)
2012. szept. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Velem is ez van, talán azért, mert a tükörben nincs kihez viszonyítanom magam, csak saját magamhoz, és úgy szebb vagyok, mint egy fotón, vagy szimplán a kirakatban, ahol körbevesz a sok-sok csinos, szép, ápolt lány... :(
2012. szept. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azért van így, mert a fotó egy pillanatot örökít meg; és a kattintás pillanatában nem voltál/voltatok/voltam feltétlenül a topon. Egy rossz arcizomrándulás egy rossz pillanatban, és máris oda a fotó. Viszont ha a tükörben látod magad, ott nem egy pillanatot látsz, hanem folyamatosan látod magad, és kevésbé feltűnő pl egy rossz pofavágás.

Amúgy velem is megtörtént már nem egyszer, de azért kivételesen jó fotók is készültek már rólam (legalábbis én elégedettséggel nézem őket). Úgy 10 fotóból pl 2 rossz, 4 egész tűrhető, és 4 jó. Ez azért nem olyan gázos arány:)

2012. szept. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is a tukornek kell hinni,mondom hogy miert:megismertem egy fiut aki kepeken elegge visszataszito volt(nekem egyaltalan nem jott be) es mikor eloben talalkoztunk,nem jott hogy higyjem,hogy o volt a kepeken,annyira megtetszett :)

Amugy nallam is ez a helyzet :)

2012. szept. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!