Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van ilyen? (Kérdésed túl...

Van ilyen? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Körzeti orvos írt beutalót fogszabályzásra, Győrbe. (Oross Ákoshoz) kértünk időpontot, elmentünk. Megnézte a fogaim és azt mondta kikéne húzni 4 fogamat. Ez még oké, de utána elhajtott a p*csába, szép szóval. Mondván, hogy nem vagyok se győri lakos, meg nem oda járok suliba. Persze sztk alapon mentem volna. Eddig mindenkit fogadtak ott, csak engem utasítottak el. Anyu megemlítette, hogy egészségpénztárra fizetnénk és akkor kezdett elküldeni. Ha elmegyek mégegyszer "készpénzre" vajon vállal??

2012. szept. 17. 17:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért ragaszkodsz hozzá? Szerintem keress mást, nem szabadna így viselkednie egy fogorvosnak.
2012. szept. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mert Tatabányán 700. lennék, CSAK időpontra :)
2012. szept. 17. 17:29
 3/5 anonim válasza:
Szia, én győri lakos vagyok és érdekelne azóta jártál-e már Oross Ákosnál. Mindenképpen kell beutaló vagy elég ha csak felhívom és bejelentkezek. Nekem is szükségem lenne fogszabályzásra és őt ajánlották, bár mondták, hogy elég kemény, de legalább nem 200ezer huf..
2012. nov. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ja amúgy, 20/L.
2012. nov. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
hát nekem a baratnom mostohaapukaja volt. nagyon kemeny, megszoritja a szadat, nem erdekli hogy faj-e meg ilyenek. amikor kiniottem az ejjeli fogszabalyzom(23.000ft) akkor azt mondta hogy o azt nem fogja nagyobbra allitani, vegyunk ujat 70ert. aztan amikor mondtam hogy ha meg tudna nagyitani, akkor a f'sz fog ujat venni, elkuldott melegebb eghajlatokra. szerintem ne hozza menj.. ;)
2013. jan. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!