Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szépnek, csinosnak tartod...

Szépnek, csinosnak tartod saját magadat?

Figyelt kérdés
2012. szept. 18. 21:43
 1/9 anonim ***** válasza:

Néha.

19/L

2012. szept. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

nem igazán, de vannak jó napjaim.

16L

2012. szept. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
59%

igen!

nekem a mindennapjaim megkövetelik ezt, a munkámból kifolyólag, én mindig elegánsan, csinosan öltözködöm :)

2012. szept. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Néhaa, de ha vki szemkontaktust létesít velem és bejön az illető, az dob az önbizalmamon :)
2012. szept. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem igazán. De azt is tudom hogy nem vagyok ronda. Főleg hogy szinte minden pasinak tetszek. Valami szép biztos van rajtam, de én általában csak a hibáimat látom.
2012. szept. 19. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sajnos nem, gyakorlatilag semmit nem szeretek magamon, ezért már az életkedvem is nulla.
2012. szept. 19. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyan napjaim, mikor teljesen elégedetten tudok a tükör elé állni, akkor azt mondom, hogy "na, most kitettél magadért". Kilépek az utcára és elszáll az önbizalmam. Nem vagyok bűnronda és igazából csak az orrommal nem vagyok megelégedve, de kint eszembe jut az összes rosszul sikerült fénykép magamról... Pedig itthon tetszem magamnak. Ruhában kényes vagyok eléggé, összeválogatom igényesen, de kint mégis eszembe ötlik néha, hogy de mit gondolnak rólam... Elég hülye érzés. Sajnos.
2012. szept. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is csak azt tudom mondani hogy néha, pl amikor kijövök a fodrásztól, akkor úgyérzem jobb pasi nem is lehetnék már, teljes az önbizalmam, máskor meg sehol sincs ez a fene nagy büszkeség :D 20/F
2012. szept. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen.
2012. szept. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!