Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nekem milyen a testformám?...

DR.senkiházi kérdése:

Nekem milyen a testformám? (Hosszú )

Figyelt kérdés

Mármint tudjátok van körte,banán,alma meg homokóra és én nem tudom eldönteni,hogy nekem melyik van (tudom,hogy nem a legjobb kép,de csak ez van)

+ még egy kérdés :

ha ezeket csinálom,akkor meg fogok erősödni?mármint hiába vagyok vékony ha nincs rajtam izom (az a célom,hogy jövő augusztusig kocka hasam legyen,nem olyan undorító hanem olyan szép :D és hogy elmondhassam,hogy sikerült elérjem + hogy a vádlim legyen erős,mert sajnos nem az :( )

Na szóval : keveset eszek és naponta többször,5 után csak gyümölcsöt meg zöldséget (addig bármit :D szeretem a hasam) ha nagyon zsíros kaját eszem előtte/utána megeszek egy almát,mert az savas.

És itt vannak a gyakorlatok :

http://www.youtube.com/watch?v=ekqQdpKx0OM&feature=relmfu

http://www.youtube.com/watch?v=onAu7FXulJo&feature=relmfu

Bemelegítésképpen ezt a kettőt megcsinálnám és utána szoba bicikliznék 20 percig (előre és hátra is 10-10 perc,aztán majd lehet még növelni ha már belejöttem),100 guggolás,100 hasizom + 5 fekvőtámasz (ezt is bővíteném miután azt az 5 simán menne :D)

Lehet,hogy tök hülyeség,nem értek hozzá és semmi értelme nem lenne,de tényleg el akarom érni a célt,idén nyáron bele akartam kezdeni,de nem sikerült,de talán majd most :)

És itt a várva várt kép (bocs,hogy ilyen hosszú lett) :

[link]



2012. szept. 22. 07:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Őszinte leszek. Most nagyon szép vagy, de kocka hassal nem lennél szép szerintem. Az már férfias.
2012. szept. 22. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm az őszinte válaszodat,de én tényleg el szeretném érni,de mértékkel,túlzásba nem fogom vinni az is biztos :)
2012. szept. 22. 07:42
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem sem lennél szép kocka hassal
2012. szept. 22. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Testformádat akkor lehetne megállapítani ha olyan képet tennél ide amin szemből látszol. Így csak tippelni lehet. Szerintem banán forma. De nem biztos. Amúgy szép vagy, persze kis edzés, sport nem ártana. Esetleg eljárhatnál futni, görkorizni.
2012. szept. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A kocka has nem nőies és szvsz nem is nőknek való. Szerintem (és nekem) tökéletes vagy most is. Persze ha a tükörbe nézek, én is elégedetlen vagyok magammal...viszont lehet, h másnak így tetszem a legjobban. :)
2012. szept. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm szépen a válaszokat,tudom,hogy nem a legjobb kép,mert oldalt vagyok fordulva és nem látszik rendesen,de csak ez az egy képem van,ahol jól látszik,köszönöm szépen a kedves szavakat és görkorizni meg imádok,csak télen nem lesz rá lehetőségem.
2012. szept. 22. 18:35
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

A te alakoddal ha erősebb akarsz lenni akk rendszeres erős mozgásra van szükséged, vmi rendszeres sportra. A hasad úgylátom már alakul, a vádlid viszont tényleg nem izmos egyáltalán. Olyan gyakorlat kell ami rendesen megtergeli az izmaidat, főleg ahol erősíteni akarsz, és mondjuk 2 naponta. Konditermet ajánlom, és kb 1 év múlva már látható lesz amit szeretnél. Én pl. atlétikázom, pontosabban futok, és 1 év után tök izmos lett a vádlim, mert rendszeresen megterheltem. Sztem a kajálásoddal nincs gond, akár maradhat is. 16/L

2012. szept. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Értem,köszönöm szépen :)

Egyébként egyidős vagyok veled,gratulálok a futáshoz :D

A hasamat még tavaly fejlesztettem,de elhanyagoltam magamat ezért néz ki így.

2012. szept. 23. 00:51

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!