Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Más ehhez hasonló oldal,...

Más ehhez hasonló oldal, ahonnan lehet online jó ruhákat rendelni, jó árban?

Figyelt kérdés
pl ez [link]
2012. szept. 22. 12:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez mind ebayes cucc, ott kaphatsz bármit olcsón.
2012. szept. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi, csak ott nehezebb keresgélni legalábbis én úgy látom. Es vajon ezek a cuccok honnan vannak beszerezve?
2012. szept. 26. 15:48
 3/8 anonim ***** válasza:

fashiondays.hu

passion4fashion.hu

brands.hu

hellomonday.hu

2012. okt. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 MadameViciouse ***** válasza:

Sok ilyen oldal van facebookon is.

eBay-n viszont sokkal olcsóbb a legtöbb dolog, mert Ők még tesznek az árra, nyilván ,hogy legyen hasznuk is.

Ettől a lánytól viszont ne rendelj, mert a legjobb barátnőm nagyon-nagyon megszívta vele, késett a termék, aztán rossz minőségű volt, aztán mikor visszaküldte, nem a kért cuccot kapta, hanem eltérőt, így most ott tart, hogy várja vissza a pénzét, de a csaj csak 10.én tudja utalni :/

Szóval kb 2hónapot várt valamire, ami nem lett az övé és a pénzét is később kapja vissza.

2012. okt. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, és utolsónak köszi a hasznos tanácsot. Én is azért kérdeztem más oldalakat, mert nem tudom mennyire megbízhatóak ezek. Az e-bay-en kicsit hosszas lenne kikeresni nekem, plusz gondolom a postaköltség onnan Erdélybe még többe kerül.

Valahogy lesz! Köszönöm

2012. okt. 3. 10:54
 6/8 A kérdező kommentje:
Amelyeket felsoroltál 2. válaszoló, azokról tudsz valamit? Meglehet bízni bennük?
2012. okt. 3. 10:55
 7/8 A kérdező kommentje:

Szétnéztem ebayen...Megkaptam már most szinte mindet amit rendelni akartam, és jó párat fele áron. Röhejes! Még jó, hogy előbb írtam ide :d

Utánanézek a fizetésnek,mert nem igazán értek az ilyen neten rendeléshez, na meg postakültség de úgy hiszem ebay-nál maradok.

Köszi a segitségeket!

2012. okt. 3. 11:47
 8/8 anonim ***** válasza:
a második vagyok, én rendeltem már a hellomonday-en kívül mindegyikről és expressz gyorsan érkezett meg a minőségi és eredeti áru. csizmákat és pulcsikat rendeltem eddig (nacit nem merek mert az nálam macerás a piciségem miatt:)), mindegyik a leírtaknak megfelelően érkezett és kifogástalan volt.:)
2012. okt. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!