Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik epilátor a jobb?

Melyik epilátor a jobb?

Figyelt kérdés
Philips HP6540 ( [link] vagy Braun Silk-épil 3380 ( [link]
2012. szept. 22. 16:24
 1/6 anonim ***** válasza:

szia!


nekem eddig csak philips satinelle típusúak voltak,évekig bírták.Az első kb 7 évig,aztán az egyiket eltörtem véletlenül az csak 1évig bírta ez miatt,most pedig ez van és jól bírja:


[link]

2012. szept. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem Philips Satinelle van, vagy 8 éve, nagyon jó, fájdalom mentes, elég halk, két fokozat, szépen kiszedi.

A lányomnak is a Philips HP6540 szettet rendeltem meg, mert a Braun termékek hangosak ezt olvastam róluk.

2012. szept. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kedves 2.! És hogy működik lányodnak a szett? Köszönöm előre is a választ! :)
2012. szept. 25. 20:38
 4/6 anonim ***** válasza:

nem tudom megvetted e már valamelyiket, én csak annyit tudok, hogy amelyik akkus, vagyis tölteni kell előtte nekem az egy kalap kakit nem ér sajnos, lehet én fogtam ki rossz példányokat, de 3 márkát is próbáltam és mind 10 ezer felett volt... tudom nem az ár a lényeg, de rájöttem, hogy ami hálózatra csatlakoztatva működik az a jó. Nekem legalábbis azok váltak be. Most én is vásárlás előtt állok, ami márkán még gondolkozok az a remington , sok ilyen márkás készülékem van és beváltak mind .


Ha vettél már, milyet vettél és bevált ?

2012. nov. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Meg vettem bizony, a lányom majd kiugrott a bőréből annyira örült neki, halk, és nagyon szép is.


Elsőnek a hónalját, (amire én nem szántam rá még magam) azt próbálta, sikerült, mert félt hogy az mégis érzékeny és fájni fog, de ügyesen megoldotta krémezte. (előtte, utána)

Hálózatról működik a láb, a hónaljasba kell egy másfél voltos ceruza elem, és nagyon jó praktikus a szemöldök kiszedő is.

A Philips HP6540, Miskolcon vettük a Extreme Digital-ba. 11.900.Ft.

2012. nov. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Örülök akkor jól választottál ! Majd én is körbe nézek, mert eddig nem nagyon találtam nagy felhozatalt sehol, hátha ünnepek előtt feltöltik a készletet !

Boldog szőrszedést:)



ui: én előtte nem krémezem, hanem hintőporozom .

2012. nov. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!