Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egy átlagos válltáska nagyjábó...

Egy átlagos válltáska nagyjából mekkora? Vagy jobb a sima hátizsák?

Figyelt kérdés

Méretet úgy gondolom, hogy hány centiszer hány centi.

Vagy sulihoz ez a fajta táska nem jó? Eddig csak hátizsákom volt, de már unom egy kicsit, és nincs is túl sok könyv meg cucc amit hordanom kéne, így az nem gond. Csak mivel nem vagyok otthon a válltáskákban ezért gondoltam megkérdezem. Remélem nem túl nagy a zavar a kérdésben.


2012. szept. 23. 15:40
 1/1 anonim ***** válasza:

Sokfajta méretben van, de könyvek cipelésére teljesen alkalmatlan. 2 könyv alatt is már egy gyengébb le is szakad, szétveri az oldalad miközbe sétálsz, és gerincferdülést okoz. Ha csak 1-2 füzetet viszel akkor jó.

De ha nem akkor vegyél valami szép hátizsákot, vannak ilyen divatosabbak is: [link]

Nekem ilyen van, azóta mindenki ilyet akar venni az osztályban... :)

2012. szept. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!