Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nektek mi a véleményetek...

Nektek mi a véleményetek arról hogy Palvin Barbiról fehérneműs, szexi képeket csinálnak?

Figyelt kérdés

[link]


Mint például ez itt. Szerintem felháborító hogy így "levetkőztetik" Barbit,hisz olyan fiatal és olyan bájos. Szerintem nem kéne róla ilyen erotikus fehérneműs képeket csinálni.. Nektek mi a véleményetek erről?


2012. szept. 25. 19:53
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
a modellvilág mindenkiből kurv*t csinál,pedig olyan bájos modell,nem ilyeneket kéne reklámoznia.
2012. szept. 26. 16:02
 22/29 anonim ***** válasza:

[link]

Az utcán simán elsétálnál mellette. Egyébként meg annyi pénzt kapott ezért a fotózásért, mint más egy évi fizetése.

2012. szept. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Hidd el, hogy őt nem zavarta...
2012. szept. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
Amikor a fókuszban nyilatkozott pedig nagyon mondta hogy szégyenlős és nem vetkőzne le teljesen meg ilyenek. De pedig itt is alig vana rajta valami..
2012. szept. 27. 12:18
 25/29 anonim ***** válasza:

"alig van rajta valami..."

jah te nem szoktal a strandon bikiniben rohangalni???

vagy te apacanak keszulsz?

nem ertem mi a baj abban,ha valaki szep,csinos,es megis mutatja...

Nezd meg akkor a Victoria Secret modellejit is...VIGYAZZ,nehogy szivrohamot kapjal....

igen ott is naaaaagy didis nenik maszkalnak bikinikben..huuuuhhh....

2012. okt. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

jah es azok is atlagos nok...

mindenki atlagos NO!!!

miert te annyira szep vagy smink nelkul??mutass mar nekem olyan NOT aki tenyleg UGYANUGY nez ki sminkkel vagy anelkul!!!!Csak egyet...

Ha annyira egyszeru modellt talalni,miert nem mesz te is,es megmutatod,hogy te milyen kis szep,balyos vagy smink nelkul....mert senkit nem erdekel.... :D

"Szerintem felháborító hogy így "levetkőztetik" Barbit"

Neked baj van a felfogasoddal....ez mar 2012!!! Nem 1920 as ev.... :D ahahaha

22 N

2012. okt. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
Hát bocs ne én nemigen veszek fel olyan bikinit hogy csak vékony tanga takarja o.O kiváncsi vagyok hogy te ki mernél e menni így a strandra.. Jó tudom Barbin fehérnemű van de aztmondod hogy olyan mintha a strandon lenne bikiniben.. hát azért nem teljesen. Na mindegy én tartom magam a véleményemhet 18 évesen nem kell mindent kitárnia a világ felé.. De ez az én véleményem,lehet hogy ti levetkőznétek úgy hogy az egész világ ribancozzon akkor okéé. én nem fogok.
2012. okt. 12. 18:53
 28/29 anonim ***** válasza:
Ez még messze nem ribancos szerintem...
2012. okt. 17. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

fú de mű ez a kép, mintha cask egy egy rajzolot lenne:D


amúgy nincs baj vele, ez bikini, miért ne csinűlnának iylet vele, ha megvan az alakja hozzá, így a trandon is látod, mad ha meztelenre vetkőztetik akkor sírj (bár én megnézném :$:P)

2012. dec. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!