Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szalagavató! Ciki ha két lány...

Szalagavató! Ciki ha két lány keringőzik egymással?

Figyelt kérdés

Sokkal több lány van az osztályban, mint fiú. Decemberben lesz a szalagavatónk.

Sajnos nagyon rossz osztály vagyunk, semmiben sem tuduk egyetérteni. Egy-két csaj parancsolgat, a többi meg ugrál.

Azt akarják, hogy mindenki keringőzzön, de nem jut minden lánynak fiú. Nem engedik, hogy más osztályból esetleg más suliból hozzunk partnert, mert hogy csak osztálytárs léphet fel.

Kitalálták, hogy majd lány lánnyal keringőzik. Csak szerintem ciki ez?

Mások akik voltak hasonló helyzetben, hogy oldottátok meg?



2012. szept. 26. 17:00
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartom cikinek, én szívesebben keringőznék lánnyal lány létemre, mint fiúval. Akár fiúnak is öltöznék hogy jobban nézzünk ki együtt... buli lenne xD
2012. szept. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
A fiúnak öltözős verzió még oké, de ők úgy képzelték, hogy mindkét lány "lány szerepben" azaz keringőruhában táncolna. :/
2012. szept. 26. 17:05
 3/24 anonim ***** válasza:
64%
szerintem ciki
2012. szept. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
95%
Igen, az. Nálunk 4 osztály van és van közte humán, természettudomány, matektagozat és általános. az általánosban meg a humáénban több a lány8KB 2/3 ARÁNY), A TERMÉSZETTUDOMÁNYBAN ÉS A MATEKTAGOZATBAN MEG TÖBB A FIÚ. íGY MINDEN ÉVBEN ÚGY OILDJÁK MEG, HOGY 2-2 OSZTÁLY EGYSZERRE KERINGŐZIK ÉS ÍGY MAJDNEM mindnekinek van párja, akiknek meg nincs, azoknak meg elmegy a tánctól a kedvük és már nem is akarnak....
2012. szept. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Én már mindent megpróbáltam, de senkit sem érdekel a véleményem.

Más osztállyal összevonni nem hajlandók.

A lányok nem táncolhatnak a barátjukkal, mivel az egyik csaj kijelentette, hogy az ő barátja nem akar táncolni, ezért másét sem akarja ott látni.


Mondtam, hogy kérjünk fel valakit egy alsóbb osztályból, le lettem hurrogva. Sajnos én is azok k6zé a lányok közé tartozom, akiknek nem jutott fiú.

2012. szept. 26. 17:18
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kérjétek az osztályfőnök/igazgató segítségét, mert ez nem normális. Ha lány-lánnyal akar keringőzni, az rendben van, de nem kényszeríthetik rátok. Vagy ha nem hajlandóak engedni, akkor mondd meg, hogy te nem táncolsz, mert nem fizetsz olyanért amit nem akarsz... hátha elgondolkoznak rajta. Ráadásul hiába van mind2 lány lány ruhában, az egyiküknek muszáj "fiú szerepet" táncolni. És egyébként pont párosan vagytok az osztályban? Vagy ha nem, akkor azt hogy akarják megoldani?
2012. szept. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

hát ezt gondoltam

ha nem akarsz táncolni, akkor nem táncolsz, szerintem 18 éves létedre ideje lenne már a sarkadra állni és kiállni a véleményed mellett


egyébként milyen válaszokat vársz, most erre mit lehet írni? én cikinek tartom, ezért nem vállalnám, de mint külső szemlélő nem foglalkoznék egy ilyen lány-lány felállással, de gondolom videó készül, milyen érzés lesz ezt visszanézni? szóval ezt neked kell eldöntened, hogy vállalod-e?


egyébként hasonló helyzetben vagyok, egy bűn ronda lánnyal táncolok, hányingerem van tőle, ez sem sokkal jobb. külsőst nem hozok, mert nekem kellene állni a ruháját, de már lemondanom sem lehet

19f

2012. szept. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Az osztályfőnök nem hajlandó ezzel foglalkozni, mivel tavaly az osztálydíszítést is az utolsó pillanatra hagytuk, kishíján beégtünk.


Megmondtam, h nem táncolok, de olyan válaszokat kaptam, hogy fogjam be, itt nem én döntök.

A barátom felajanlotta, hogy betantítja az osztálynak a keringőt, ha táncolhat velem. Megkaptam, hogy erről szó sem lehet, inkább tanárt fogadnak. Ha annyira akarja, tanítson be minket, de nem léphet fel. Persze tanárt még nem kerestünk. Kisváros, ismeretség nincs.


A nagyszájú csajok lefoglalták a fiúkat, a szerényebbeket pedig kényszerítik egymással táncolni.

2012. szept. 26. 17:34
 9/24 A kérdező kommentje:

Rengetegszer összevesztem már az osztályommal emiatt, védem a véleményem, de egyedül vagyok, mindenkivel 6sszevesztem szinte.

Eredménye semmi. :/

2012. szept. 26. 17:35
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

ne haragudj, nem olvastam el minden hozzászólást, de azért leírnám a véleményem..

én a helyedben azt csinálnám, hogy harcolnék azért, hogy vihessek ismerőst és azzal táncolhassak. teljesen mindegy, kérd meg bátyádat, öcsédet, egy jó barátodat, bármi, majd menjetek be esetleg ketten és beszéljetek az osztályfőnökkel - ha ő továbbra is nemet mond, akkor menjetek tovább az igazgatóhoz. én a helyedben nem engedném, hogy nevetség tárgyává tegyenek.. ha így is nemet mondanak, akkor én nem keringőznék.. tudtommal nem kötelező.


nekünk anno megengedték, hogy akinek nem jutott pár, az hozzon valakit - lehetőleg iskolából, de így is volt, aki a barátjával táncolt.

szóval csak ezért írom a fentit, remélem sikerrel jársz majd!:)

2012. szept. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!