Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha lányként szépnek tartok...

Ha lányként szépnek tartok egy lányt, akkor azt fiúként is ugyanúgy szépnek tartanám?

Figyelt kérdés

2012. szept. 27. 15:23
 1/8 anonim ***** válasza:
mivan?
2012. szept. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, a fiúk teljesen másképp látják ezt. Engem nagyon sok lány társam szépnek lát és csinosnak, ellenben a fiúk valamiért undorral tekintenek rám.
2012. szept. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Szerintem érthető, de ha nem akkor bocsi:D

szóval ha lány vagyok, és szépnek tartok egy másik lányt, akkor azt a másik lányt akkor is szépnek találnám, ha fiúnak születtem volna?

2012. szept. 27. 15:33
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, a lányok egész mást néznek a lányokon mint a fiúk, másképp látják. Pl engem a lányok tartanak csúnyának néha, mert a bőröm nem szép és széles a csípőm. A fiúk imádnak, szeretik a széles csípőm, a bőröm meg nem érdekli őket különösebben. Szépnek látnak.
2012. szept. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bocsi,nem értettem. Egyébként meg fogalmam sincs,de ha csak annyi változás lenne,hogy fiú lennél,akkor biztosan,hogy ugyanolyan szép lenne a szemedben.
2012. szept. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A ferfiak mas dolgokat neznek egy noben. Te azt gondolnad h az a csaj milyen jol nez ki ott, a pasi meg azt mondja: fujj! nem termeszetes, hogy tul szolis barna a bore, tul girnyo, kicsi a melle, sok a smink, es k.rv.s.n oltozik ami miatt visszataszito (a ferfiak szamara akik baratnot keresnek, vagy normalisak, ill. konzervativak egy hivalkodoan oltozo no nem normalis). Neked ez olyan mintha egy irto szexi lanyt latnal, de sok pasinak ez pont nem tetszik. Tehat ez csak egy pelda, hogy nem feltetlen jon be nekik az ami neked igen.
2012. szept. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Előfordult már, hogy ránéztem egy lányra, és már a nyelvemen volt, hogy: De jó neki, hogy ilyen szééép....!

Erreföl a barátom meg hamarabb kimondta, hogy: Olyan a feje, mint aki értelmi fogyatékos....!

2012. szept. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Amit most leírok, nem nagyképűségből írom, hanem a tapasztalat miatt.


Én nemrég voltam egy buliban, ott táncoltam egy idősebb pasival. Nem túl nagy az önbizalmam, és erről beszélgettünk is. Azt mondta, hogy szerinte és a haverja szerint is enyhén szólva beletartozok a "jó csaj" kategóriába. Hát nagyot néztem..! Nem mondom, hogy nem örültem neki, de furcsa volt, hogy ezt mondta. :) Azt nem tudom, hogy más lányok mit gondolnak rólam, de pl. itt van az élő példa, hogy a srác szebbnek tartott, mint én magamat.

2012. szept. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!