Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fülporc átszúrás otthon?

Fülporc átszúrás otthon?

Figyelt kérdés
Már van 8 fülbevalóm a fülcimpámban, ebből kettőt én szúrtam magamnak, és elég nehézkesen ment át rajta a tű. Annyit szeretnék tudni, hogy ha a porcba szúrnám, az még nehezebben menne át, és jobban fájna?
2012. szept. 27. 20:23
 1/3 anonim ***** válasza:
A porcba szúrást mindenképpen szakemberre bízd! Nehogy átszúrd valamelyik akupunktúrás pontodat!
2012. szept. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én magamnak szúrtam porcba, picit jobban fájt, mint a normál, de furcsa módon hamarabb megvolt, mert itt muszáj volt egy nagy mozdulattal csinálnom az egészet. Meg elsőre sokkal nehezebb karikát belerakni, mint egy normál egyenesszárú fülbevalót. Én elsőre raktam karikát, hosszabb ideig tartott belepréselni, mint maga a szúrás.
2012. szept. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tegnap megcsináltam, biztosítótűvel, de nem bírtam kiszedni, így ma iskolába is azzal mentem XD Most szedtem ki, és arany fülbevalót tettem bele, és lefertőtlenítettem. Eddig semmi bajom. :D
2012. okt. 3. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!