Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyire éri meg e-bayen...

Mennyire éri meg e-bayen vásárolni dolgokat? Speciel kinéztem magamnak egy nyakláncot Kínából, de nem tudom mennyi plusz költséget jelent a vám behozatal. Milyen tapasztalatok vannak?

Figyelt kérdés
Érdemes messzebbi helyekről is vásárolni, egyáltalán érdemes ott vásárolni?

2012. szept. 28. 19:37
 1/5 anonim válasza:
100%
Biztos megéri mert telis teli a net onnan rendelt és aztán drágábban eladott cuccokkal.
2012. szept. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Vámot csak a drágább dolgokra kell fizetni. Ha bizsukra gondolsz, azt nem szokták elvámolni.
2012. szept. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!!! Áh, de jó hír ez:D
2012. szept. 28. 21:01
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Vám nincs, csak sokezer forint fölött. Akkor sem mindig, mert nem mindent vámolnak. Állandóan Kínából rendelgetek, eddig elégedett vagyok majdnem mindennel... kivéve egy fürdőrucit, ami képen gyönyörű, de valóságban meg olyan vékony anyaga van, hogy hordhatatlan.
2012. szept. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi. Még a Pay Pal rendszert el tudnád nekem magyarázni, vagy egy jó link is megfelelő nekem. Áh, de most milyen boldog vagyok. Soha többé nem veszek ajándékot boltban:D
2012. szept. 28. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!