Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ti is ezt tapasztaljátok?...

Ti is ezt tapasztaljátok? (hajszín)

Figyelt kérdés

A fiúk sokkal jobban megnézik a szőke lányokat. Most tegyük fel: Szőke és barna hajú lány megy az utcán. Mindkettő nagyon szép. A fiúk kit néznek meg? A szőkét. Nagyon irigy vagyok a szőkékre, nekem átlagos, uncsi sötétbarna hajam van, kiskoromban szőkésbarna voltam, bárcsak megint olyan lennék. :/ Hajat festeni nem fogok, mert roncsolja a hajat. A barátnőm barna hajú volt, nyáron úgy kiszőkült...Sötétbarna haja középbarna lett.:P

Ráadásul az osztályomban van sok szőke hajú, ők nagyon szépek, tökéletesek, míg a pár barna csajszi csak átlagosan néz ki.:// :(

Ti is tapasztaltátok már ezt?


2012. szept. 29. 11:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Megnézik, de sokkal hiúbb, naívabb természetre utal, egy vörös, vagy barna viszont bármikor helyre parancsol egy pasit, erősebb személyiséget sugároz. Szóval őket hamarabb fektetik meg, téged meg komolyan vesznek:)
2012. szept. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
:) Lehet van benne igazság. Szünetekben mindig azt nézem, hogy ki mennyire szőke.:DD Amúgy külsőre tényleg nagyon erős személyiségnek tartom a vörösöket. Olyan nem is tudom...xdd Parancsoló típusnak tartom őket, de a szőke nős viccek miatt ha meglátok egy szőke csajt, rögtön butuskának látom...de aztán meg kiderül, hogy nagyon okos. Szóval a barna hajammal nincs is baj, de egy világosabb barna sokkal szebb, mint egy sötétebb...Köszi a választ!
2012. szept. 29. 12:26
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a sötétbarna arra mutat, hogy fát lehet vágni a hátán és a jég hátán is megél:) inkább büszke légy rá:) és ha valaki okos, még lehet naív és hiú:)
2012. szept. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
:) Köszii! :) Szőke mondjuk nem is állna jól nekem. Max a szőkésbarna. Csak azt nem szeretem a hajamban, hogy minden második lánynak barna a haja, a szőke sokkal ritkább, legalább is nálunk. Szóval tucat hajszín.://
2012. szept. 29. 12:39
 5/11 anonim ***** válasza:
a szőke is tucat hajszin:)Nem minden hogy hordja az ember:) tud-e rá büszke lenni:))
2012. szept. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ezt mégegyszer:)nem mindegy, hogy hordja az ember:) tudja-e büszkén hordani:)
2012. szept. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Julcs.Julcs.aaajucsi ***** válasza:
szerintem is a szőkéklet nézik meg ..én is a pasik közül a zsőkéket obban megnézem .
2012. szept. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Úristen ezek a válaszok.. semmi alapjuk nincs. Higgyétek el, én már csak tudom, mivel eredetileg barna vagyok, és festetem szőkére a hajam.

Kezdjük az elején:


"Ráadásul az osztályomban van sok szőke hajú, ők nagyon szépek, tökéletesek, míg a pár barna csajszi csak átlagosan néz ki.:// :("

ezt a hajszín nem befolyásolja. egy barna hajú lány is lehet nagyon szép, és egy szőke is lehet csúnya.


"sokkal hiúbb, naívabb természetre utal, egy vörös, vagy barna viszont bármikor helyre parancsol egy pasit, erősebb személyiséget sugároz."


Szintén. Nem a hajszín befolyásolja. Nagyon sok mulya lánynak van barna haja. Én inkább azt tapasztaltam, hogy aki festeti a haját, akármilyen színűre, az bátrabb.

Én festett szőke létemre nem hagyom magam, ha hülyének néznek, és igen, én is visszaszólok, akár nő, akár férfi az illető.


"Szóval őket hamarabb fektetik meg, téged meg komolyan vesznek:)"


Nem minden szőke nő hülye és r.banc, hiába van a sok vicc meg előítélet. Hogy lehet az, hogy rengeteg k.rvásan viselkedő lánynak(vagy aki tényleg az) barna vagy fekete haja van? persze a szőke sem ritka, de lényegtelen.


"Szerintem a sötétbarna arra mutat, hogy fát lehet vágni a hátán és a jég hátán is megél:)"


Szőke is lehet ugyanolyan talpraesett, csak nincs annyi pigment a hajában.



Amúgy időközben rájöttem, mikor másolgattam, hogy az összes bemásolt válasz egy 82%-os embertől jött. Na neked üzenem, hogy hülyeségeket mondtál. Ugyanis a felsoroltak NEM A HAJSZÍNTŐL FÜGGNEK. Remélem érthető.


Az meg igaz, hogy a szőkéket jobban nézik meg, mivel feltűnőbb, mint egy barna. És barnából tényleg több van. Viszont mostanában sokan festetik barnára a hajukat, az sem zavarja őket, ha ugyanolyanra. Szóval a barna lett most tucat, ha már ezt a kifejezést használjuk.



Kicsit hosszú lett, de remélem kielégítő a válaszom.


18/L

2012. szept. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Tudom, hogy nem minden szőke hülye, de sokaknak ez jut eszébe, ha meglát egy szőkét. Ez a viccek miatt van részben.
2012. szept. 30. 11:38
 10/11 anonim ***** válasza:
Feltűnt, hogy nem azt mondtam, hogy MIND? Na? Itt egy általában jelenlévő kisugárzásról beszélek. Ha csak a természetben lévő jelentését nézed a színeknek, rájössz miért mondtam. Nem hülyéztem le a szőkéket, de attól hogy okos, még lehet naiv is hiú is. Na? Leesett?
2012. okt. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!