Parfüm technikák?

Figyelt kérdés

Akármilyen parfümöt használok, márkás-drága, noname-olcsó, egy fél óra múlva nem érzik az illata.

Ti "hogy használjátok", hogy sokáig érződjön? Bőrre fújjátok vagy ruhára? Mennyit fújtok? Úgy tudom olyan helyre kell ahol erek vannak, mert új jobban érződik, ez igaz? (csukló, nyak)

Akármit csinálok nem érzem magamon soha, és más sem.



2012. szept. 29. 21:48
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy csak Te nem érzed magadon (mivel egy idő után eltömődik az illattal az orrod)?

Én nyakra és hajra szoktam, a fülem környékére.

Ruhára nem szoktam, és jól tudod, csuklóra, nyakra kell ahol erek vannak.

Mit takar nálad a márkás parfüm? A mostani fiataloknál sokszor hallani itt is a gyakorikérdéseken, hogy márkás ruhákban járok: C&A, New Yorker, Zara és hasonlók... nem, nem így van ezek nem márkás ruhák.

Azok az eredeti parfümök tutira eredetiek? Honnan származnak? Amúgy nem minden eredeti parfümnek van intenzív illata.

2012. szept. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én régen fújtam hajra, úgy kiszzáradt meg tört tőle, hogy kezelhettem ki az egészet -.- Szóval hajra fújást nem javaslom. Aztán áttértem a nyakra, majd a fül mögötti területre. Néha ruhára is fújom. Mostanában csak csuklóra fújom, mert így érzem az illatát. Amúgy attól, hogy nem érzed magadon már, mások még érzik rajtad.
2012. szept. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én csak csuklóra szoktam, mert a nyakam kipattog tőle. Meg egy keveset a ruhámra is. Nem érzem egy idő után, de mások igen.

Eau de parfum vagy eau de toilette az amit használsz? Utóbbi 30 perc után nem érezhető, előbbi pedig kb 10-12 óráig tart.

2012. szept. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Azért egy EDT-nek sem 30 percig kell, hogy érezhető legyen, 3-4 óra legalább elvárható.

És ha férfi az illető aki kérdezte? Kb van 10 féle férfi EDP illat. A maradék 2000 féle parfüm csak EDT.

2012. szept. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Persze, elvárható 3-4 óra, de ez a valóságban nem mindig történik így.

És ha az illető férfi? Jó. Mit csináljak akkor vele?:) Attól még az EDT nem lesz tartósabb.

Próbáld ki a bokád belső felére fújni, az illat felfelé száll. Ki lehet mér próbálni a térdhajlatot is. Mondjuk annak hosszú nadrágban nem sok értelme van.

2012. szept. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Lehetséges,hogy száraz a bőröd.Használj hidratáló testápolót mielőtt befújnád magad a parfümmel.

Lehetőleg használj azonos illatú parfümöt és testápolót,ha nem találsz a kereskedelembe,én is tudok ajánlani.

2012. szept. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nyugi, a legtöbb EDP meg EDT gyorsan elillan, nem az orrod szokja meg, ez tény. És tényleg nem mindig a parfüm márkáján múlik. Van avonos löttyöm, egész nap érzem magamon, meg van huszonezres Versacém meg Donna Karanom, mégis alig érzem 2-3 óra múlva. Viszont a jó hír, hogy vannak parfümök, amik lerobbanthatatlanok, ezek kimondottan édes, nehéz illatok, ezeket még 2 múlva is érezheted a füled mögött, ha nem kerül oda víz fürdéskor illetve a ruhádon, sáladon: Givenchy: Hot Couture, Dior: Addict, CK: Euphoria, és persze a nagy örök, Muglertől az Angel. Na ezek tartósságára tényleg nem lehet panasz!
2012. okt. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

#4/7


Hello!


Írnál nekem férfi edp-s parfümöket?Köszi :)

2013. júl. 31. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!