Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mitől lesz valakinek ilyen...

Mitől lesz valakinek ilyen alakja?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Nem akarok ilyen lenni, csak kíváncsi vagyok. És légyszi kíméljetek meg az olyan válaszoktól, hogy a koplalástól, drogoktól stb. Rendes étkezési és sportolási szokások érdekelnek. Köszi!


2012. szept. 30. 11:08
 1/8 anonim ***** válasza:
32%
"Nem akarok ilyen lenni" - hát ne is... Rém rút.
2012. szept. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Speciális diéták, speciális edzések. Nyilván szakemberek állítják össze az étrendjét, és az edzéstervét. Hiszen őt azért fizetik, mert vékony, ez a munkája. Persze vannak, akiknek eleve ilyen az alakjuk, de nagyon kevés. Egyébként az általad linkelt modell még nem s olyan vékony, vannak sokkal vékonyabbak is: [link]

[link]

2012. szept. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szerinted?:) koplalással
2012. szept. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én ezt azért nem hiszem, mert az általam linkelt képeken tök izmos lába van a lánynak (a vékonyságához képest). Igazából erre vagyok kíváncsi, hogy ez hogy lehet.
2012. szept. 30. 13:31
 5/8 A kérdező kommentje:
2. válaszoló: igen, gondoltam, hogy speciális étrend és edzésterv, de tudtok ennél konkrétabbat?
2012. szept. 30. 13:44
 6/8 anonim ***** válasza:

Mozogtam ilyen körökben, hát elmondom, hogy a legtöbb esetben nincs edzésterv meg spec. diéta, mivel konkrétan alig esznek valamit... Volt egy modell ismerősöm, ő fotózás, bemutató előtt már egy héttel tömte magába a vízhajtót és a hashajtót, szinte semmit nem evett csak bemutató előtt ivott meg egy colát, hogy ne essen össze a kifutón.

A modellek kevesebb, mint 10%-nak van genetikailag ilyen vékony alakja, a többi nem eszik, ha eszik hánytatja magát.

A linkelt képeken pedig csak azért tűnik izmosnak a csaj lába, mert magassarkú van rajta.

2012. szept. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
hát nagyon izmos lábuk van :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD olyan pici izmot bárki tud csinálni egy kis testmozgással .....
2012. szept. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Csillag25 ***** válasza:

A diétákon és nemevésen túl alkati kérdés is egyébként. Nővérem (sajnos) anorexiával kezelt beteg volt pár éve. Pontosan ezért lett ennyire beteg, mert a centiméterek megszállottja volt, nem fogta fel, hogy a csontozata az, ami miatt még mindig csak az M-es nadrág megy rá. Jegyezném meg itt azt is, hogy meg lehetett számolni a csontjait, de egyszerűen annyira széles a csípőcsontja, hogy az S-es nacikba nem fért bele.

Ezek a modellek alkatilag is vékonyak, slankok, gyerekméretűek, de természetesen egy-két almánál többet nem is ehetnek. Sportot nagyon ritka esetben engednek meg nekik, mert ez az alak nem izmos, hanem a MÉG egészséges izomzatuk látszik, ami nem a sporttól van. A közvélemény miatt persze mást kommunikálnak a világ felé, de egy kis utánajárással, és ép ésszel mindenki tudja, hogy nem természetes, ahogy ezek a lányok kinéznek.

2012. okt. 7. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!