Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányon milyen tetoválás...

Lányon milyen tetoválás tetszik nektek?

Figyelt kérdés
2012. okt. 2. 13:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nekem főleg a feliratok és a portrék,ha szép a kivitelezése.viszont a csillagokat és társaikat nem igazán tudom értékelni.
2012. okt. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Női törzsi tetkók, japán világból a cseresznye ág/koi ponttyal összehozva

Szeretem ha egy amúgyis szép csajnak az egyik vagy mindkét karja teljesen tetovált, meg a mellkasa(mellei felett) is díszített


Ezek vagányabb kategóriák amiket mondtam, de apró tetkókban nem vagyok otthon :/

20/F

2012. okt. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
én biztos hogy szöveget varratnék magamra és vagy a két mellem fölé vagy a vállamra vagy a karomra. és max. 5-6 szóból állót mert az már nem tetszik mikor egy egész könyv van egy emberen xd
2012. okt. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Állat lábnyomok (mancs vagy patkó), mert imádom az állatokat, gitár-lángok mert rocker vagyok, angyalszárny, vagy ördögfarok, mert vagány, vagy bármi, ami szerintem tök egyedi, és nem a tipikus csillag, vagy közhely feliratok.
2012. okt. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem semmilyen. Tényleg. A női test úgy szép, ahogy van.
2012. okt. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

én sem szeretem a tetoválást. se nőn, se férfin. ha egy nőnek ilyenje van, az nálam szinte kizáró ok


F

2012. okt. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
És miért kizáró ok, utolsó? :)
2012. okt. 2. 16:53
 8/12 anonim ***** válasza:
Semmi bajom a tetoválásokkal, szóval akármi jöhet, ha nem valami gagyi sz*rság, hanem azért van rajtad, mert neked jelent valamit és jelentéssel bír.
2012. okt. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Semmilyen. Nem szeretem a tetoválást.
2012. okt. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Én a tündérekért odavagyok,de tetszenek a írások és a pillangók is
2012. okt. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!