Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tudtok jó műkörmöst Pécsen,...

Tudtok jó műkörmöst Pécsen, aki szép gél lakkozást csinál elérhető áron?

Figyelt kérdés
2012. okt. 3. 17:13
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Nem, de a műköröm ronda! :)

20f

2012. okt. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
kedves 20f. a géllakk nagyon nem műköröm :D
2012. okt. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de okosabb nem lettem tőlük :D
2012. okt. 4. 11:57
 4/6 anonim válasza:
Pécsen az Árkádban csinálnak ilyet, és pénteken néztem, hogy 50%-kal olcsóbban. Szóval az egyszínű gél lakkozás at 1450 a francia végű meg 1600. A minőséget nem tudom milyen, de én szerintem megcsináltatom ennyi pénzért. Október 15-ig tart az akció :)
2012. okt. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az összes plázában (az ország összes plázájában) csapnivaló a minőség. Mármint a munka minősége, mert az anyagokkal nincs gond.

De ilyen helyekre vagy az megy dolgozni, aki full kezdő, és nulla tapasztalata, és vendégköre van, vagy alapból akkora lúzer, hogy nem tudja magának kiépíteni a vendégkört.

Ja, és láttam pár ott készült körmöt :) a no comment kategória.. ja, az ár csak a kiírás szerint annyi. simán felmehet 5000-ig is.

2012. okt. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2012. okt. 18. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!