Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a "dolga" a műköröm modelln...

Mi a "dolga" a műköröm modellnek egy tanfolyamon?

Figyelt kérdés

Elhívott egy műkörmösnek készülő ismerősöm modellnek, de kíváncsi lennék hogy zajlik egy ilyen tanfolyam? Minden alkalommal nekem kell vele menni vagy vihet mást is? Egy alkalommal elkészül minden körmöm, vagy lesz amikor össze-vissza csinálják? Akkor annyira nem lennék benne a dologban..:D

Előre is köszi :)


2012. okt. 3. 23:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Odamész, leültetnek, és az ismerősöd szembe ül veled megmondják neki milyen stílusú műkörmöt kell neki csinálni és megcsinálja mind a 10 ujjadon!
2012. okt. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

leülsz, tartod a kezed, ahogy kell, türelmes vagy, és elfogadod a végeredményt, ami tanuló lévén 99%, hogy nem lesz valami szép.

És eltűröd, ha netán szétreszelik a körmöd.


Ja, és a végén mondasz egy köszönömöt.

2012. okt. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én nagyon szivesen lennék ilyen "gyakorlóllmodell" . voltam már ilyen fodrásznál. én nagyon élveztem. akinek esetleg szüksége van ilyen emberre én szivesen vállalom. :-) persze ha zala megyében van. :-)
2012. okt. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én is voltam fodrászoknál, elég sok helyen, versenyen is, de műkörömhöz most kértek fel először :) Volt már persze, de az okleveles mesternél, nem tanfolyamon.
2012. okt. 4. 21:17
 5/6 anonim ***** válasza:
a suliban nekünk 5 körmöt kellett megcsinálni, ezért általában ketten dolgoztunk egy modellen
2012. okt. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azóta már megtudtam hogy ha nem fér bele az időbe akkor is megcsinálják minden ujjamon :) Megnyugodtam:D
2012. okt. 5. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!