Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan lehetek modell? (lent)

Hogyan lehetek modell? (lent)

Figyelt kérdés

iszonyatosan szeretnék modellkedni,szerintem megis van hozzá minden adottságom,de félek,hogy a neten ezek a modellkedős oldalak csak átvágások..vagy egyáltalán hol lehetne próbálkozni?Az a baj,hogy mindent ígérnek,hogy teljesen ingyenes..csinálnak is pár képet aztán kinyögik,hogy pengessél ki 250.000 Ft-ot aztán talán akkor folytathatod..:/

Palvin Barbarát hol vagy hogyan fedezték fel?


2012. okt. 5. 14:23
 1/4 anonim ***** válasza:
bocsi de ezt napi 20x megkérdezik itt olvass kicsit a témákban és meg is kapod a választ :)
2012. okt. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nyilván ha pénzt kérnek akkor nem érdekled őket különösebben, sose lesz belőled modell. Én a barátnőmet kísértem el egy ügynökséghez, tőle 80ezret kértek portfólióért 2 évvel ezelőtt kb. Azóta sem kapott munkát. Viszont engem kinézett magának az ottani fotós srác, a portfóliót ingyen is megcsinálták... mivel tudták hogy a későbbi munkáim behozzák azt a pénzt simán. Így is lett, bár azóta abba is hagytam, a modellkedés erős, kitartó csajoknak való, akik nem bánják ha valami eszközként bánnak velük... ez nem egy álommeló, mint amilyennek képzelik sokan.

De persze ha ki akarod próbálni senki nem tart vissza, keress a közeledben egy jó ügynökséget, és személyesen menj be érdeklődni.

2012. okt. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ha pénzt kérnek rögtön felejtsd el! egy jó ügynökség (mint az előző válaszoló is írta) ha látja benned a lehetőséget ingyen megcsinálják a portfóliódat.

küldj képet magadról nevesebb ügynökségeknek. pl: visage, vm, attractive


palvin barbit egyébként az utcán szólította le az icon modellügynökség főnöke

2012. okt. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
18 eves vagy mert ha már el multál 17 de meg nem vagy 27 akkor irány külföld már van utleveld adok pár tippet London Nuw York Pasi is Roma ezek divat fövárosok ha londonban akor F&f Nuw Yorkba Nuworker Romáb takó bocsi pasi most semi mártka de it magyaroszágon rá adást 18 ev alat semi erteleleme
2012. okt. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!