Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan tudom a hajamat eladni?

Hogyan tudom a hajamat eladni?

Figyelt kérdés

Hol adnának többet érte, pest megyében vagy épp más megyékben?

egy 25 cm-es hosszúságú hajfonatomról lenne só. szinte babahajam volt. zsenge szálú selymes tapintású világosbarna, töredezettség mentes.


szerintetek?



2012. okt. 7. 12:43
 1/3 A kérdező kommentje:

helyesbítek, "szó".

továbbá hol hírdethetem? pl az apród.hu jónak bizonyul, vagy van kifejezetten erre kialakított fodrászt hírdető szájt?

2012. okt. 7. 12:45
 2/3 anonim ***** válasza:
keress olyan szalonokat ahol foglalkoznak emberi póthajakkal/parókákkal és kérdezd meg őket hogy érdekeltek-e
2012. okt. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Elég rövid,nem nagyon fogják megvenni.. kb 35 cm-től szoktak min.átvenni hajat,a 25 cm-es nagyon rövid.Nekem 50 cm saját hajam van,ami elég hosszú,de nem az a műhaj hosszúságú,ahhoz kb 60 cm-t raknak fel...szóval nem tudom átveszik -e valahol,,de próbálkozni lehet,főleg fodrászatokban.

[link]

2013. jan. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!