Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nem szebbek a cigánylányok és...

Nem szebbek a cigánylányok és a mediterrán vagy fekete csajok?

Figyelt kérdés
Nekem az tűnt fel hogy igen. Hogy a barnahajú kreolbőrű nők sokkal szebbek, beleértve a cigánylányokat, a színesbőrűeket, latinokat stb. Egyrészt jó dús a hajuk, másrészt a sötét hajon meglátszik a csillogás, jobban ragyog. A bőrük is szép általában, szebb, nem kell pl szolizniuk sem. Az ázsiai nőknek is szebb a bőrűk, meg szemük és nekik is szép a hajúk. Személy szerint én nem értem a szőkekultúrát. Szőke haj , fehér bőrrel írtó gáz szerintem, meghát ugye a term. szőke haj alapból vékonyszálú, a fehér bőrön meg jobban látszanak az erek, hibák, stb.. Szerintem a legtöbb szőke fehérbörű nő (mint én) nem szép, olyan mint egy sápatag lazac...Én el nem tudom képzelni, hogy bárki szépnek látná a szőkéket. Egy pasit sem ismerek a környezetembe akinek bejönne, mindnek a barna kell hajban, bőrben.
2012. okt. 7. 13:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2012. okt. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%

Nekem nem tetszenek a cigánylányok. Málé szájúak, idétlenek, rekedt hangúak, buták, hamar öregszenek, ráncosak, és szaguk van. Elnézést azoktól, akiknek bejönnek.


Az olasz, spanyol, görög stb. nőkkel más a helyzet, mivel ők sokkal diszkrétebbek, kifinomultabbak. Nyilván embere válogatja, de a cigányokkal össze nem lehetne hasonlítani őket.

2012. okt. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
A szépség relativ. Kinek mi tetszik. Nincs egyforma ember van akinek karcsú tetszik, van akinek a teltebb. Neked a barna börűk másoknak a fehér. Szerintem van olyan fiú akinek bejönnek ezek a vonások csak te még nem találtad meg.
2012. okt. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Ja meg az is hogy annyire mernek szexisen öltözni, bárhogy néznek is ki. Semmi takargatás...
2012. okt. 7. 13:28
 5/15 anonim ***** válasza:
76%

A cigány az teljesen más mint a kreol bőrű.

Amúgy én cigánnyal nem jönnék össze semmiképp és egyetértek egykét dologban a másodikkal.

Szerintem a legszebb a barna haj, kék szem és fehér bőr, persze ne annyira, hogy ne lehessen kimenni vele a napra.

2012. okt. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

szerintem ez egyáltalán nem így van, ahogy leírtad, meg mindenkinek más a szépségideálja. a cigányokat meg pl. a spanyolokat nem is lehet összehasonlítani. ahol én lakom, ott eléggé ... hogy is mondja, furán vannak felöltözvea cigányok. a hajuk is drót, igénytelen, ápolatlan, fénytelen, és még sorolhatnám...

a spanyolokról is annyit, hogy jobb az öltözködésük, a hajuk is, de nekem pl nem tetszik már az olyan kreolos bőr, mint az övék.

én is barna hajú, és kicsit sötétebb bőrű vagyok, de bármit megadnék, ha szőke hajam, világosabb bőröm meg kék szemem lenne.

2012. okt. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Én például a 7,5 milliárd emberből a Földön őt tartom a leggyönyörűbb nőnek:

[link]

Amanda Seyfried..csodálatos nő.

Persze tetszik Eva Longoria is..de..nekem nem ő az ideálom. Én sosem szerettem a barna bőrt, de hát kinek mi.

Szerintem te alapból nem vagy túl szép, és azért látod így. :] Mármint az arcoddal van baj, nem a szőke hajaddal.

2012. okt. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
85%

"Ja meg az is hogy annyire mernek szexisen öltözni, bárhogy néznek is ki. Semmi takargatás..."

Ez pedig hatalmas ízléstelenségre vall, ami jellemhiba. Olyan jókat röhögtem nyáron a 120 kilós cigányasszonyokon, akik ott feszítettek melltartó méretű pólókban és öv méretű miniszoknyában.:DDDD

2012. okt. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
meg a cigó lányok olyan szőrösek arcra,meg múltkor láttam egyet a buszon és a háta meg a nyaka is tiszta szőr volt,arcra mondjuk szép volt, de még barkója is volt :/
2012. okt. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
76%

Hát én hófehérke vagyok szőke hajjal, a pasik imádnak. Ha te senkinek nem tetszel az nem a színek miatt van...

A legtöbb pasi ismerősöm a fehér bőrű lányokat szereti, a hajszín nem igazán számít.

2012. okt. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!