Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tudnátok olyan oldalt mondani,...

Tudnátok olyan oldalt mondani, ahonnan már rendeltetek parfümöt és biztosak vagytok benne, hogy eredetit kaptatok?

Figyelt kérdés
Venni akarok egy Gucci parfümöt, a teszterje 13 000 körül van mindenhol. Ha úgy vesszük még így is drága, szóval nem akarok elpazarolni ennyi pénzt egy hamis parfümre. Sok oldalt találtam, de tapasztalat nélkül nem tudok választani. Köszönöm a segítséget.
2012. okt. 8. 17:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Én vettem már de az oldalra sajnos nem emélékszem melyik volt. Ha vállalnak garit akkor tuti eredet. Én nem tesztert vettem. Azért olcsobbak ilyen oldalakon mert nem kell fizetniük az alkalmazottakat és a drága hely bérlést mint mondjuk a douglas-nak a bevásárló központokban.
2012. okt. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Én is így gondolom, de volt aki olyan oldalról mondott negatív véleményt, ahol garanciát vállalnak.

[link]

Itt most akciós a 75 ml és még csak nem is tester. Bízhatok benne szerintetek?

2012. okt. 8. 17:48
 3/3 anonim ***** válasza:

Az hogy garanciát vállalnak semmit sem jelent.

A magyar webshopok többsége hamis parfümöt árul. Az a baj, hogy sokan nem is szagolták az eredetit, és a jó illat miatt elhiszik, hogy eredetit kaptak, mivel a csomagolás és az üveg nagyon jól le van másolva. Én szerencsére csak 2 termékkel jártam meg, és amikor megvettem a DM-ben akkor tűnt fel, hogy előtte sajnos hamisat kaptam a webáruházból. Ez amúgy az Age Beauty Kft volt. Sok webáruházat üzemeltet: parfumcenter, parfummania, parfumplaza stb... lásd google.


Ahonnan tutira eredetit kapsz:

[link]

Egy központi raktáruk van, szóval ugyanazt kapod meg, mintha egy Németországban élő ember lennél, és onnan rendelted volna meg. Amikor az általam rendelt parfümből 1 darab volt raktáron és megrendeltem, akkor eltűnt a német, ausztriai és az összes oldalukról, ugyanazt kaptam meg, mintha egy "ottani" ember rendelte volna meg.

Példa: egy darab van mindenhol ebből a Puma tusfürdőből, ha megrendeled, akkor az összes országban lévő oldalukról leveszik.

[link]


Amúgy ezen kívül a www.illatfelho.hu és a www.parfumeden.hu oldalról nem olvastam rosszakat, szóval mindenki azt írta, hogy ezekről eredetit kapott. De elsősorban az iparfumeriát ajánlanám.

2012. okt. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!