Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért nem engedik a szüleim...

Miért nem engedik a szüleim hogy tetoválásom legyen? Hogyan vegyem rá őket?

Figyelt kérdés
Most nem mind1 nekik hogy mit csinálok a bőrömmel:@az enyém nem az övék én fogom viselni nem ők...hogyan vegyem rá őket hogy megengedjék?
2009. aug. 5. 19:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
mert ők tudják, hogy megbánnád. talán csak pár év múlva, de tuti. csináltass henna festést: gyönyörű és lemosható
2009. aug. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nem írod,hogy most hány éves vagy.A tetoválást nekik kellene fizetniük.Én sem engedném meg a tini gyerekemnek.Ez most divat,de ha felnősz,akkor a legtöbb esetben megbánják és nem egyszerű eltüntetni.Várd meg,amíg idősebb leszel,és ha akkor is akarod,megcsináltathatod magadnak.Igaz,hogy a bőröd a tiéd,de amíg a szüleid felenek érted,a testeddel sem csinálhatsz,amit akarsz.Ha holnap eszedbe jut,hogy összavgdosod magad,gondolod,hogy azt is megkellene engedni a szüleidned,mert a te tested?
2009. aug. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
15 vagyok és lány...mondtam nekik hogy vállalok munkát hogy ki tudjam fizetni ÉN... de akkor sem engedték hiába mondtam. köszi a válaszokat.
2009. aug. 5. 19:35
 4/18 anonim válasza:

Talán azért ,mert tudják ,hogy 2 az IQ.

15évesen még változik a bőrőd ,és ha most csináltatsz tetoválást ,az szépen fog kinézni 3 év múlva.

Ők ezt tudják ,te nem. Elösszőr vedd ki a kezedet a biliből és csak utánna követelőzz!!

L/33

2009. aug. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
2 az IQ? legalább nekem 33 évesen megfog nőni 3-ra neked ez sem sikerült ugy látom...
2009. aug. 5. 19:45
 6/18 anonim ***** válasza:

Húha itt megin veszekedés lesz :\


Kérdező : Milyen tetoválást akarsz és hova ? :)

Am szerintem várj még legalább 2évet ... Úgy már tuti nem lesz gond :)

Nyugi 15évesen nekem se engedik ^^ mert annyi vok :)

2009. aug. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
xD sya 15 éves:szoval egy mosolygó delfint szeretnék (mert úszok) és alá egy feliratot hogy "keep smiling".mert mindig mosolygok. a lapockámra nem tul nagyot...
2009. aug. 5. 20:17
 8/18 anonim ***** válasza:

Ez aranyos ;)

15/L :)

2009. aug. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Persze hogy azért nem engedik, mert rengeteg a negatív diszkrimináció manapság. Én 16 évesen csináltattam, lány vagyok. Egyáltalán nem bántam meg, így 23 éves fejjel visszagondolva. Sőt, valószínű később sem fogom megbánni. Viszont tényleg sokan meggondolják magukat évek múlva, amikor már késő. Lényegében az esztétika miatt is és a munkahely miatt lesz fontos később, hogy hol van rajtad a tetkó és hogy el tudod e takarni bizonyos helyzetekben. Sztem nyugodtan várhatsz vele még 2-3 évet is :) Ja és még annyit, hogy ha utánanézel a neten, biztos találsz tetoválás eltüntetési módszereket is.
2009. aug. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
oks kösy akkor lehet hogy tényleg várok vele még pár évet ha több válaszoló mondja kösy:)
2009. aug. 5. 20:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!