Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek kezdjek el borotvá...

Szerintetek kezdjek el borotválkozni (kép)?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben nagyon idegesít már a bajszom, de sokan azt mondják még várjak a borotválkozással, mert tönkreteszi a bőröm... mit csináljak?


[link]



2012. okt. 9. 18:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
8%
Igen, nem ártana borotválni, de akár gyantázhatod is, az tovább tart és nem teszi tönkre a bőrt. Csak kellemetlenebb.
2012. okt. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Elhiszem, hogy zavar. Szerintem ezt már érdemes borotválni, max. az arcod többi részét még ne.
2012. okt. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha téged zavar,miért ne ?

18/L

2012. okt. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én ezt még kiszedegetném szemöldökcsipesszel. Időigényesebb, de a lábamon azt tapasztaltam, h sokkal tartósabb. Főleg, ha utána folyamatosan szeded. Kiszeded egyszerre mindet utána meg csak azokat amik nőnek.
2012. okt. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

sihederbajúsz:)


hát ha borotválod erősödni fog...először tök jól hangzik hogy hú de jó erősödik csak akkor nem mikor minden reggel borotválkoznod kell majd p melóba menetelkor...


szedd ki szemöldökcsipesszel az jobb..igaz fájdalmasabb is..bőröd nem teszi tönkre a borotválkozás csak meg kell választani az eszközöket....hab,de inkább gél 1 jó borotva majd utána 1 jó after shawe vagy ha nagyon irritál akkor balzsam..



26/f

2012. okt. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
66%

Itt nincs mindenki tisztában azzal, hogy egy serdülő fiúról van szó?

Vagy én vagyok a hülye és manapság már a fiúk is gyantáztatják és szedegetik a bajszukat? Netán szőkítik?

Hmmm???

2012. okt. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
halad a világ, igen, szerencsére, ma már egy fiú is kiszedheti a szőrzetét, mégiscsak könnyebb 2 hetente kiszedni, mint minden nap borotválni..
2012. okt. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem borotváld már. Ez a szakmunkásbajusz nagyon nem menő senkin.
2012. okt. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, mert ezután úgyis minimum 50 évig fogod borotválni szóval az a pár hónap ide-oda már mindegy. Viszont nem bántásból de amúgy is elég hülyén néz ki. szóval borotváld !
2012. okt. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

szerintem gyanta :) kozmetikus pár száz forintért megcsinálja, de szerintem ne kezd még el borotválni, mert úgy hallottam, hogy minél később kezded, annál kevésbé lesz erős... Ha kozmetikushoz szégyellsz elmenni, akkor csinálj házilag cukorgyantát :) Ráérsz majd még életed végéig borotválkozni :)

[link]

2012. okt. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!