Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 170 cm 57 kg melett lehetek...

170 cm 57 kg melett lehetek teltkarcsú? 21L

Figyelt kérdés
Azt mondják vékony vagyok, de a tükörben meg fényképeken olyan "husi"nak látom magam. Videófelvételen mondjuk vékonynak, de nem tudom melyiknek hihetek.
2012. okt. 11. 08:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez teljesen jó egészséges magasság-súly arány szóval mindegy minek nevezed jó :) 22/F
2012. okt. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem inkább vékony lehetsz bár nem láttalak még de 57 kilóval inkább vékony.
2012. okt. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az átlagnál vékonyabb vagy. Mondjuk ettől lehet magas a testzsírod. Sportolj sokat, és akkor ez megváltozik.:)
2012. okt. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez vékonynak számít a magasságodhoz képest pont jó.Attól függ,hogy oszlik el rajtad.
2012. okt. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
a számok szerint vékony,viszont nem tudni, milyen a csontozatod, a zsír-izom eloszlásod stb
2012. okt. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
47%

Én is pont ennyi vagyok, de nem nevezném magam teltkarcsúnak, esetleg picit husinak.

Persze attól is függ, hogy oszlik el rajtad. Több adat kéne ahhoz, hogy ezt meg lehessen állapítani.

18/L

2012. okt. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális, nem kövér. Persze nem mindegy, hogy a súlyod izomból vagy zsírból jön össze, utóbbi nagyobb térfogatú és kevésbé esztétikus. Ha teszel fel képet, pontosabb válaszokat is kaphatsz.
2012. okt. 12. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!